Zatrzymany do kontroli w okolicach Starego Rynku w Łowiczu 18-letni mieszkaniec miasta posiadał przy sobie 16 gramów marihuany. Grozi mu za to kara do 3 lat więzienia.

Fot. Komenda Powiatowa Policji Łowicz
Fot. Komenda Powiatowa Policji Łowicz

Do zatrzymania doszło 30 marca po godzinie 18. Policja nie informuje na jakiej podstawie został wytypowany mężczyzna.

Zatrzymania dokonali policjanci z wydziału kryminalnego łowickiej policji realizując zadania dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej.

18-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

6 komentarzy

 1. Szkoda. że młodzi ludzie ulegają chęci zarobku wierząc że Ci wielcy co im dają towar do sprzedaży dają im szanse też się dorobić takich wielkich pieniędzy. Prawda jest taka że grube ryby biorą szczeniaków do rozprowadzania towaru, ale żeby samemu mieć spokój co jakiś czas sprzedają takiego młodego naiwniaka Policji żeby ta miała sukces i premie a gruby cwaniak spokój// i 18 latek życie złamane a gruba ryba dalej rośnie w tłuszcz za konfidencjonalne sprzedawanie młodych “bandytów”

  • Pan Piotruś

   Gowniarstwo jest dumne z tego, że pali. Śmiech na sali 🙂 Tymczasem kryminalni punktują co kilka dni. Frajerów nie brakuje.

 2. Obywatek 997

  Gratuluje Łowickiej Policji, w końcu złapali bandyte.
  Jak bym takiego spotkał i by miał te swoje narkotyki to odrazu 997 HALO
  BO Narkotykom mówimy NIE !
  Ćpuny do wora, takich to odrazu na krzesło elektryczne

 3. Nie można uznać, że był roztargniony jak słynny okradający staruszkę sędzia? Dajmy mu szansę. Po farsie gdy sędziów zwalnia się z odpowiedzialności karnej za kradzieże każdy powinien mieć możliwość wymiksowania się, chociaż raz. Temida jest ślepa lecz słyszy szelest palestry, na nieszczęście dla chłopaka a szczęście dla bandytów w togach… A na poważnie – szkoda dzieciaka. Za opiaty lub chemię rozumiem ale za zioło – dno moralne, wyhodujecie kolejnego bandytę. ZK to nie uniwersytet dobrych manier.

 4. Niestety nie pierwszy i nie ostatni chłopak z problemami

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.