Szkolny Przegląd Talentów – to impreza, która w Gimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera zawsze organizowana jest w pierwszy dzień wiosny. Dzisiaj, 21 marca miała miejsce jej 10. edycja.

Wzięło w niej udział 18 uczniów, którzy przed społecznością szkolną i przed jurorami (którymi byli nauczyciele i młodzież) prezentowali różne swoje talenty. Najwięcej osób śpiewało, ale były też osoby, które grały na pianinie, gitarze, tańczyły lub prezentowały sztuki wizualne.

W każdej kategorii jury przyznawało czołowe miejsca i Grand Prix X Szkolnego Przeglądu Talentów. Odrębnie przyznana została nagroda publiczności.
Po tych występach rozegrany został konkurs na najpiękniejszą Marzannę wykonaną przez uczniów.

Więcej o wiosennej imprezie w G. 2 przeczytasz w najbliższym Nowym Łowiczaninie, 23 marca.

4 komentarze

  1. Nie ściemniaj Janusz. Zapomniało Ci się. Och te szkoły i te dzieci są takie podobne do siebie. Wylajtuj się. Pozdro 🙂

  2. Naprawdę to nie moje dziecko tylko byłem telefonicznym konsultantem tej klasówki.

  3. Nim zaczniesz krytykować Januszu, to najpierw zorientuj się jakich przedmiotów nauczania uczy się twoje dziecko w tym gimnazjum. Przedmiot podstawy przedsiębiorczości jest nauczany w szkole średniej. Żenujące jest więc, że nie wiesz czego uczy się twoje dziecko, albo pomyliły Ci się szkoły do których dziecko uczęszcza. Z poważaniem 🙂

  4. Dzisiaj 21,03 w łowickim gimnazjum nauczycielka przedsiębiorczości zrobiła klasówkę z wypełniania PIT-37 na zwykłej kartce zeszytowej kartce papieru.
    Jestem księgowym, ale takiego lenistwa i niedouczenia nie słyszałem.
    Tej leniwej nauczycielce nie chciało się iść do Urzędu Skarbowego po druki PIT-37.
    Mało tego w zadaniu występuje ulga zapisana w PIT-0, Urzędnicy US dziwią się że podatnicy popełniają błędy formalne? Ale jak niedouczeni i leniwi nauczyciele uczą, tak podatnicy postępują. Albo rozwiązać gimnazjum, albo zwolnić nauczycielkę. Uczniowie mniej stracą bo są mądrzejsi od leniwych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *