Szkolny Przegląd Talentów – to impreza, która w Gimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera zawsze organizowana jest w pierwszy dzień wiosny. Dzisiaj, 21 marca miała miejsce jej 10. edycja.

Wzięło w niej udział 18 uczniów, którzy przed społecznością szkolną i przed jurorami (którymi byli nauczyciele i młodzież) prezentowali różne swoje talenty. Najwięcej osób śpiewało, ale były też osoby, które grały na pianinie, gitarze, tańczyły lub prezentowały sztuki wizualne.

W każdej kategorii jury przyznawało czołowe miejsca i Grand Prix X Szkolnego Przeglądu Talentów. Odrębnie przyznana została nagroda publiczności.
Po tych występach rozegrany został konkurs na najpiękniejszą Marzannę wykonaną przez uczniów.

Więcej o wiosennej imprezie w G. 2 przeczytasz w najbliższym Nowym Łowiczaninie, 23 marca.

4 komentarze

  1. Nie ściemniaj Janusz. Zapomniało Ci się. Och te szkoły i te dzieci są takie podobne do siebie. Wylajtuj się. Pozdro 🙂

  2. Naprawdę to nie moje dziecko tylko byłem telefonicznym konsultantem tej klasówki.

  3. Nim zaczniesz krytykować Januszu, to najpierw zorientuj się jakich przedmiotów nauczania uczy się twoje dziecko w tym gimnazjum. Przedmiot podstawy przedsiębiorczości jest nauczany w szkole średniej. Żenujące jest więc, że nie wiesz czego uczy się twoje dziecko, albo pomyliły Ci się szkoły do których dziecko uczęszcza. Z poważaniem 🙂

  4. Dzisiaj 21,03 w łowickim gimnazjum nauczycielka przedsiębiorczości zrobiła klasówkę z wypełniania PIT-37 na zwykłej kartce zeszytowej kartce papieru.
    Jestem księgowym, ale takiego lenistwa i niedouczenia nie słyszałem.
    Tej leniwej nauczycielce nie chciało się iść do Urzędu Skarbowego po druki PIT-37.
    Mało tego w zadaniu występuje ulga zapisana w PIT-0, Urzędnicy US dziwią się że podatnicy popełniają błędy formalne? Ale jak niedouczeni i leniwi nauczyciele uczą, tak podatnicy postępują. Albo rozwiązać gimnazjum, albo zwolnić nauczycielkę. Uczniowie mniej stracą bo są mądrzejsi od leniwych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.