12 lipca około godz. 2 w nocy na os. Bratkowice w Łowiczu policjanci w Wydziału Kryminalnego KPP w Łowiczu zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie prawie 0,8 g marihuany.

Młody mężczyzna siedział w inną osobą w zaparkowanym aucie i na widok policjantów dziwnie się zachowywał. Policjanci postanowi sprawdzić, dlaczego.

Okazało się, że miał przy sobie marihuanę i wcześniej popadał już w konflikt z prawem, za podobne przestępstwo. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienie wolności.

2 komentarze

  1. Pozdro dla policjantow, beka nic więcej XD

    Chłopaczki sobie siedzieli w furze, nikomu nic nie robili. Przede wszystkim robili to dyskretnie, wiec problemu nie powinno być zadnego, a jednak. Przecież 0,8g to tak duzo, 0,4 pójdzie w handel na całą Polskę, druga połowa pójdzie w obieg po znajomych i jeszcze im handel wpierdolą. Szkoda słów. Zamiast poinformowac “chłopaczki, uważajcie z tym, idźcie gdzie indziej” to przed sąd od razu ładują…

  2. siara. i wszystko jasne

    Takich przestępców powinni skazywac na najwyższe wyroki bez przeprowadzenia dochodzenia! Matko Boska! 0,8g?! przeciez ten bandyta mógł otruć tym cały Łowicz + okoliczne wsie.. Policjantów, którzy zatrzymali bandziora należy odznaczyc medalami 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.