31 osób zostało ukaranych mandatami za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, 2 za zakłócanie porządku publicznego oraz 7 za dopuszczenie się nieobyczajnych wybryków.

To efekt policyjnych działań w miniony weekend w Łowiczu. Funkcjonariusze skoncentrowali je na parkingu za Urzędem Miejskim, ul. Starorzecze, 3 Maja i Mostowej oraz parku Błonie.

Ciepła, słoneczna aura sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu, ale niektórzy chyba zapomnieli o przestrzeganiu prawa w miejscach publicznych. Łącznie ukaranych mandatami zostało 40 osób.

9 komentarzy

 1. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  c.d. Reasumując. MAFIA BUDUJE SWÓJ DOM PIJĄC WODĘ ZE STUDNI SKORUMPOWANEJ ZARAZY WYKORZYSTUJĄC DO SWOICH NIECNYCH, HANIEBNYCH, BARBARZYŃSKICH CELÓW ICH DZIECI. Jeszcze jedno: Komendant Policji zapowiada wprowadzenie na osiedla aktywnego dzielnicowego. I co zastanie? Biegające dzieci,wołajace, że ten pan to filmuje czyli decyzja słuszna ale o ponad 10 lat za pózno SIC!

 2. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  c.d. Były już prowokacje, poniżanie, ublizanie, zaczepianie i wreszcie bicie – to tak w wielkim skrócie. np: idzie naprzeciwko sąsiad, mijając sie, wali mnie łokciem w rękę sic! odwracam się, on też, o co chodzi? -pytam, co mnie ku-wa zaczepiasz -odpowiada sąsiad i już jest po sąsiedzie.Klasyczna mafijna prowokacja na niewinnym człowieku. W taki sposób i inny Mafia zdobyła osiedle Kostka i nie tylko. c.d.

 3. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  c.d. a kiedy mijałem ich ten “‘starszy” mówi do nich pod nosem… było wyraznie widać kamerkę , oni nie widzieli bo byli z drugiej strony – i tak zwerbowano kolejne dwie młode istoty. I oni wszyscy wzięci, jutro rano pójdą do szkoły – o,zgrozo. W chwili kiedy ustalę rodziców/ część jest znana/ wszystkich dzieci zgłoszę sprawę tam gdzie trzeba. Skoro tak się dzieje to Mafia czuje sie już pewnie na 100%. Po ponad 10-letniej działalności. c.d.

 4. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  c.d. Towarzyszyło jej kilku chłopców. Jeden penetrował teren rowerem. Za plecami słyszałem – co Pan filmuje, to pornografia, pedofilja etc.etc. Podprowadzili mnie – w asyście okrzyków – pod samą klatkę schodową. Dzisiaj odpowiadam i wyjaśniam…tak, filmuje, szczególnie takie zdarzenia. I dodaje: kilka dni wcześniej starszy /od tych dzieci/ chłopiec czekał wraz z dwoma dużo młodszymi na mnie wracajacego, …c.d.

 5. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Cytuje: ” kaja
  16 maja 2018 at 13:23 · Reply
  I bardzo dobrze. Jak ktoś przesadza to niech ma! – no to mafia przesadziła kolejny raz puszczając do boju dzieci na osiedlu Kostka dn.15.05.18. Zaatakowały mnie kiedy wracałem do bl.18 z bl.21. Mózgiem małej mafii była korpulentna młodziutka dziewczyna. Filmowała telefonem. c.d

 6. Kto to je ormo z Bochynia?

 7. W Łowiczu jak za cara nii możno nie nada.
  Nikt nie pomyślał o toytoykach i o tym żeby obywatelom ułatwić życie.
  Najlepiej wysłać funkcjonarjuszy. Niewinni zawsze zostaną ukarani.
  A ORMO z Bochenia które parkuje od czterech lat na chodniku na ul. Słowackiego 24 jest chronione
  przed mandatami przez dzielnicowego Michała Karaska.
  Jest to wręczenie korzyści majątkowej na ponad 20 000 zł mandatów. I co?

 8. W Lowiczu nie ma TOI TOI jak w innych miastach,jak mi sie chce siusiu to co mam robic?Pampersow nie nosze ale bede zmuszony kupic bo w ksiezackim grodzie wszystko jest na przekor obywatelowi!

 9. I bardzo dobrze. Jak ktoś przesadza to niech ma!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.