Po raz 49 odbędzie się „Niedziela Sannicka” oraz po raz piąty Turniej Rycerski „Na dworze Księcia Siemowita VI” w Sannikach.

Pałac w Sannikach, fot. arch. NŁ
Pałac w Sannikach, fot. arch. NŁ

Główna część atrakcji odbędzie się w niedzielę, 2 lipca, ale w części z nich będzie można uczestniczyć już w sobotę, 1 lipca w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Sobotni program to przede wszystkim występy zespołów grających muzykę taneczną i rozrywkową. W muszli koncertowej na terenie parku koncerty rozpoczną się od godz. 18. Najpierw muzykę z płyt będzie miksował DJ Paczo, o godz. 21. na scenę wkroczy zespół Spike grający muzykę disco-polo, a po nim, około godz. 22. zespół Joker – również grający disco-polo.

Impreza w niedzielę, 2 lipca będzie miała inny charakter. W parku w Sannikach od godz. 10. będzie odbywał się kiermasz sztuki ludowej, wyrobów z wikliny, kwiatów, krzewów, plastyczny, itp.

W sali koncertowej w pałacu, o godz. 14.00 odbędzie się koncert chopinowski. Wystąpią: Alicja Paleta – Bugaj na fortepianie oraz znana aktorka Dorota Stalińska z recytacjami. Po koncercie otwarta zostanie wystawa malarska Józefa Panfila ,,Malarstwo”.

Ponadto w parku – od godziny 11 do 14 będzie odbywał się kolejny Turniej Miast na Szlaku Książąt Mazowieckich.

Od godziny 16 w muszli koncertowej rozpocznie się blok koncertowy. Wystąpi zespół Young Angel ze Słubic grający m.in. covery piosenek francuskich (ale nie tylko) w rockowym brzmieniu. Ok. 17 – orkiestra dęta OSP Sanniki, pół godziny później odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy. Po nim wystąpią dzieci z Przedszkola w Sannikach i grupy z miejscowego GOK.

O godz. 19.30 zaprezentuje się zespół Reflex z Sannik grający muzykę do tańca, a ok. godziny 21 zespół Quest z Płocka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.