Osiem drużyn, spośród jedenastu zgłoszonych, rozegrało w piątek, 25 listopada 2016 roku, inauguracyjne mecze w ramach 1. kolejki Kia Open I ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu. Najlepiej zaprezentowała się Chińska Stacje Paliw Haczykowscy Łowicz, która rozgromiła SMS Dąbkowice 7:1 (3:0) zajmując na razie najwyższe miejsce w tabeli. Strzelcami bramek dla Chińskiej byli: Robert Hyży (4), Tomasz Dąbrowski (2) i Dawid Feliga z rzutu karnego.

1 kolejka ŁoLiF

Bardzo dobrze poradziła sobie w pierwszym spotkaniu drużyna Frog Łowicz pokonując Błękitnych Dmosin 6:2 (5:1), co daje im obecnie drugie miejsce. Bramki dla Froga zdobyli: Maciej Jędrachowicz (2), Rafał Sołtysiak, Jacek Woźniak, Jakub Jędrachowicz i Jarosław Burzykowski.

Na trzecim miejscu znalazła sie drużyna Renix Eko-Plast Łowicz, która wygrała z Fantazją Głowno 5:2 (2:2). Zdobywcami goli dla Renixu byli: Daniel Wasiak (2), Patryk Krzeszewski, Michał Świdrowski i Tomasz Gajda.

1. kolejka Kia Open I ligi ŁoLiF:

Błękitni Dmosin – Frog Łowicz 2:6 (1:5); br.: Dawid Ślązak (4) i Piotr Knera (18) – Rafał Sołtysiak (3), Maciej Jędrachowicz 2 (7 i 8), Jacek Woźniak (8), Jakub Jędrachowicz (10) i Jarosław Burzykowski (12).
Błękitni: Karol Kacprzyk – Grzegorz Piela, Dawid Ślązak, Szymon Ślązak, Bartłomiej Sibielak, Damian Szatan, Piotr Knera, Jarosław Bąba i Mateusz Wardziński.
Frog: Rafał Zieliński – Jakub Jędrachowicz, Maciej Jędrychowicz, Jarosław Burzykowski, Jacek Woźniak, Dominik Kotlarski i Rafał Sołtysiak.

Toreliusz Łowicz – Bo-Dach Grudze 1:3 (0:2); br.: Roman Periżhok (17) – Leszek Boczek (6), Bartosz Placek (8) i Bartosz Skowronek (16).
Toreliusz: Sławomir Dressler, Damian Górowski, Roman Periżhok, Jacek Koza, Kacper Jaros, Błażej Bujalski i Dominik Seliga.
Bo-Dach: Patryk Orzeł, Michał Redzisz, Paweł Wojda, Leszek Boczek, Karol Kruk, Bartosz Placek, Rafał Kołaczyński, Sebastian Sobieszek i Bartosz Skowronek.

Renix Eko-Plast Łowicz – Fantazja Głowno 5:2 (2:2); br.: Daniel Wasiak 2 (7 i 13), Patryk Krzeszewski (8), Michał Świdrowski (19) i Tomasz Gajda (20) – Tomasz Lenart 2 (6 i 9).
Renix: Jarosław Rusek – Tomasz Gajda, Michał Świdrowski, Daniel Wasiak, Patryk Krzeszewski, Mariusz Trakul, Mateusz Bartosiewicz i Bartłomiej Tkacz.
Fantazja: Adrian Bakalarz – Damian Mospinek, Tomasz Lenart, Przemysław Szubert, Eryk Ignatowski i Nikodem Andrzejewski.

Chińska Stacje Paliw Haczykowscy Łowicz – SMS Dąbkowice 7:1 (3:0); br.: Robert Hyży 4 (7, 8, 10 i 16), Dawid Feliga (19 karny) i Tomasz Dąbrowski 2 (20 i 20) – Jakub Imiołek (20).
Chińska: Dawid Feliga – Tomasz Rembowski, Piotr Pawłowski, Tomasz Dąbrowski, Robert Hyży, Marcin Olejniczak, Krzysztof Papuga i Arkadiusz Przyżycki.
SMS: Jacek Milczarek – Damian Kostrzewa, Przemysław Imiołek, Jakub Imiołek, Dominik Łukawski, Cezary Olejnik i Patryk Wiśniewski.
Żółte kartki: Krzysztof Papuga i Robert Hyży (Chińska).

Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz – Drużyna Kia Łowicka Łowicz przełożony.

Pauza: Novum Pędzące Imadła Łowicz.

 

1. Chińska Stacje Paliw Haczykowscy (1) 1 3 7-1
2. Frog Łowicz (6) 1 3 6-2
3. Renix Eko-Plast Łowicz (3) 1 3 5-2
4. Bo-Dach Grudze (7) 1 3 3-1
5. Drużyna Kia Łowicka Łowicz (2) 0 0 0-0
    Novum Pędzące Imadła Łowicz (4) 0 0 0-0
    Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz (9) 0 0 0-0
8. Toreliusz Łowicz (a) 1 0 1-3
9. Fantazja Głowno (8) 1 0 2-5
10. Błękitni Dmosin (5) 1 0 2-6
11. SMS Dąbkowice (12) 1 0 1-7


2. kolejka Kia Open I ligi ŁoLiF (2016.12.04):

Renix Eko-Plast Łowicz – Toreliusz Łowicz (n, godz. 16.00)

Novum Pędzące Imadła Łowicz – Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz (n, godz. 16.40)

Fantazja Głowno – Błękitni Dmosin (n, godz. 17.20)

Drużyna Kia Łowicka Łowicz – SMS Dąbkowice (n, godz. 18.00)

Bo-Dach Grudze – Chińska Stacje Paliw Haczykowscy Łowicz (n, godz. 18.40)

Pauza: Frog Łowicz.

1 kolejka KIA Open I ŁoLiF 

1. kolejka KIA Open I ligi ŁoLiF

1. kolejka KIA Open I ligi ŁoLiF

 

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *