Angelika Woźniak (kula 4 kg) startująca w trzecim dniu Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 w lekkoatletyce, wprawdzie nie zajęła miejsca na podium, ale pobiła swój rekord życiowy, poprawiając go o 34 cm.

Osiągnięty przez lekkoatletkę z UKS Błyskawica Domaniewice w niedzielę, 11 lutego 2018 roku, w konkursie pchnięcia kulą 4 kg U20, czyli do lat dziewiętnastu, wynik 12,90 m dał zawodniczce szóste miejsce. Z pewnością nie stanowi ono pełni szczęścia, ale życiowym sukcesem jest zdecydowanie. Złoty medal w tej konkurencji wywalczyła Ewa Różańska (MKLA Łęczyca) z wynikiem 14,21m.

W klasyfikacji medalowej HMP, UKS Błyskawica Domaniewice zajął ostatecznie, wspólnie z innymi klubami, miejsce 17/25, co wśród  217 klubów, które wzięły w nich udział stanowi bardzo dobry wynik. Medale zdobyło 95 klubów.

Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2018. Toruń, 9-11 lutego 2018 roku.