Bez kategorii

Czworonogi z wizytą w Przedszkolu nr 2

Czworonogi z wizytą w Przedszkolu nr 2

Przez trzy dni, od 15 do 17 listopada, wszystkie dzieci z Przedszkola nr 2 „Pod tęczą” w Łowiczu mogły uczestniczyć w zajęciach z udziałem trzech psów o imionach Asari, Czina i Muszu oraz ich właścicielki – Katarzyny Owczarzak ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Leon”.

Zakład Karny w Łowiczu. fot. ZK w Łowiczu

W piątek nie pojedziesz koło więzienia

W najbliższy piątek, 27 października w godz. 8.- 12. zamknięta dla ruchu drogowego będzie na prawie całym swym odcinku ul. Wiejska. Jest to związane z zaplanowanymi ćwiczeniami, które zaplanowano na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu.

100 lat OSP w Łaguszewie i w Chąśnie

100 lat OSP w Łaguszewie i w Chąśnie

Dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu łowickiego świętują dzisiaj, 8 października, 100-lecie istnienia. Jubilaci z OSP Łaguszew w gminie Kocierzew Południowy spotkali się w budynku szkoły, a a ci z Chąśna w wiejskiej kaplicy (dawny budynek straży).

Straż pożarna, zdjęcie zastępcze

Wypadek na DK nr 92

Dwie osoby zostały zakleszczone w samochodzie w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj, 6 października, przed godziną 19 na drodze krajowej nr 92 na wysokości Zabostowa Dużego (gmina Łowicz). Jedną z nich została zabrana do szpitala przez ZRM.