Pierwszy trening z nowym szkoleniowcem, Marcinem Płuską, mają już za sobą zawodnicy Pelikana Łowicz. W poniedziałek, 3 lipca 2017 roku, jedynie dwunastu piłkarzy ćwiczyło na murawie Stadionu Miejskiego przy ul. Starzyńskiego 6/8, ale od wtorku drużyna powiększy się o kolejnych czternastu.

Fot.: Gogo

Trening rozpoczął się od rozgrzewki, którą poprowadził drugi trener Robert Szwarc. Ćwiczenia zasadnicze przebiegały już pod okiem trenera Płuski, który ma swój pomysł na przygotowanie biało-zielonych do sezonu rozgrywek ligowych: Zaczynamy dzisiaj, są zawodnicy, którzy są na kontraktach, a jutro przyjeżdża “wagon” nowych, bo aktualnie mamy małą kadrę, a przecież w tylu nie będziemy grać. Zaczynamy jutro rano od badania szybkości i mocy, a po południu drugi trening. Na cały okres przygotowawczy mamy zaplanowanych osiem treningów dwufazowych, zawodnicy będą trenować dwa razy dziennie. I musi być dobrze, trzeba szukać ludzi. Planujemy również mecze wewnętrzne. Zaczynamy od form “jedenaście na jedenaście”, stopniowo zawężając liczbę. Początkowo będzie duża objętość treningowa, ale mała intensywność przy takiej ilości zawodników.

Lato 2017:
2017.07.08 (s), godz. 11.00: KS Pelikan Łowicz – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (III liga), w Chąśnie
2017.07.14 (ptk), godz.12.00: LKS Termy Ner Poddębice (V liga) – KS Pelikan Łowicz
2017.07.19 (śr), godz. 18.00: KS Kutno (IV liga) – KS Pelikan Łowicz
2017.07.22 (s), godz.11.00: KS Pelikan Łowicz – MLKS Victoria Sulejówek (III liga)
2017.07.25 (śr), godz. 17.00: KS Pelikan Łowicz – KS Legionovia KZB Legionowo (II liga)
2017.07.29 (s), nie ustalono: KS Polonia Warszawa (III liga) – KS Pelikan Łowicz

Kadra:
Prezes klubu: Zbigniew Czerbniak, wiceprezesi: Grzegorz Wojciechowski i Wojciech Piorun, członkowie: Wojciech Kunat, Mariusz Dymek i Andrzej Piorun. Pierwszy trener: Marcin Płuska, asystent trenera: Robert Szwarc, trener przygotowania fizycznego: Norbert Smorawski, trener bramkarzy: Michał Macek, kierownik drużyny: Andrzej Miziołek, lekarz drużyny: Piotr Pochwała i trener odnowy biologicznej: Michał Brzózka.

Bramkarz: Patryk Orzeł i Przemysław Perzyna.
Obrona: Bartosz Broniarek, Piotr Gawlik i Grzegorz Wawrzyński,
Pomocnicy: Michał Adamczyk, Daniel Bończak, Bartosz Bujalski, Krystian Mycka, Fabian Woźniak i Michał Wrzesiński.

Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.