Mecz 9. kolejki XXV edycji Julomax II ligi ŁoLiF ponownie wyniósł na fotel lidera rozgrywek drużynę Bo-Dach Grudze, który stracił po 7. kolejce, powodując spadek FC Łaguszew na miejsce drugie.  

Fot.: Paweł A. Doliński.

Niespodzianką tej kolejki był mecz lidera rozgrywek, FC Łaguszew, z drużyną Subiekt Nieborów, mającą dużo niższe notowania w rozgrywkach, a mimo to nie dała się pokonać. Wystarczył remis 1:1, którym zakończyło się spotkanie, aby Łaguszew został zdetronizowany i spadł na miejsce drugie.

Tytuł lidera ponownie przejął Bo-Dach Grudze, który doskonale wypadł w meczu z Bang-Bang Łowicz, wygrywając 5:1.

Trzecie miejsce nadal należy do PP Chruślin, mimo że w tej kolejce nie zdobyli punktów. Mecz z Alcatraz Łowicz okazał się “twardym orzechem”, którego nie udało się rozgnieść i zakończył się przegraną 5:3. Chruślin ma zgromadzonych obecnie 19 punktów w klasyfikacji generalnej, czyli  jeden punkt straty do lidera, zaś Łaguszew ma tyle samo, co Bo-Dach. Najbliższy weekend, podczas którego rozegrane będą dwie kolejki przyniesie zapewne odpowiedź, która z drużyn awansuje do I ligi.

Małą niespodzianką był również wynik spotkania pomiędzy Gutenowem Łowicz a Jurnym Gladiatorzy Żychlin, z której zwycięsko wyszedł zespół z Łowicza, pokonując rywala 3:2.

Zwycięstwo 2:1 z Baumitem Łowicz pozwoliło zespołowi Dąbro Łowicz awansować na miejsce czwarte w tabeli rozgrywek.

Zgodnie z oczekiwaniami również GKS Olimpia Chąśno pokonał KS Stefan Łowicz 6:3, zaś Akacjowa-Team Dzierzgów – GLKS Laktoza Łyszkowice 3:0.

9. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF:
GKS Olimpia Chąśno – KS Stefan Łowicz 6:3 (1:2); br.: Rafał Sołtysiak (12), Marcin Matuszewski 3 (14, 16 i 24), Piotr Kowalski (14) i Przemysław Bury (15) – Maciej Kosiorek (2) i Jakub Tomczak 2 (4 i 19).
Żółta kartka: Rafał Sołtysiak (1) – Olimpia.
Akacjowa-Team DzierzgówGLKS Laktoza Łyszkowice 3:0 (0:0); br.: Paweł Osóbka (17), Karol Moskwa (23) i Tomasz Niedźwiadek (24).
Czerwona kartka: Patryk Bryszewski (1) – Laktoza.
Bo-Dach Grudze – Bang-Bang Łowicz 5:0 (1:0); br.: Mateusz Bartosiewicz (12), Sebastian Sobieszek (20), Michał Redzisz 2 (22 i 24) i Karol Kruk (23).
Subiekt Nieborów – FC Łaguszew 1:1 (0:0); br.: Arkadiusz Przyżycki (24) – Mateusz Dobrzyński (24).
Baumit Łowicz – Dąbro Łowicz 1:2 (1:1); br.: Tomasz Janus (4) – Arkadiusz Nowak (2) i Hubert Sobolewski (16).
Żółta kartka: Mateusz Miazek (1) – Baumit.
Gutenów Łowicz – Jurny Gladiatorzy Żychlin 3:2 (1:0); br.: Szymon Bejda (9), Krystian Rutkowski (20) i Wiktor Gładki (22) – Jarosław Jaźwiński (17) i Damian Piątkowski (18).
Alcatraz Łowicz – PP Chruślin 5:3 (3:2); br.: Michał Kamiński 2 (1 i 11) i Michał Rozkwitalski (23) – Michał Warda 2 (5 i 10), Oktawian Andrzejczak 2 (9 i 18) i Adrian Zieliński (24).
Żółte kartki: Adrian Zieliński (3) i Oktawian Andrzejczak (1) – obaj Chruślin.

1. Bo-Dach Grudze (2) 9 20 36-14
2. FC Łaguszew (1) 9 20 23-11
3. PP Chruślin (3) 9 19 29-16
4. Dąbro Łowicz (5) 9 17 15-10
5. Akacjowa-Team Dzierzgów (6) 9 17 28-24
6. GKS Olimpia Chąśno (8) 9 16 30-252
7. Bang-Bang Łowicz (4) 9 14 16-17
8. Jurny Gladiatorzy Żychlin (7) 9 13 24-19
9. Alcatraz Łowicz (9) 9 11 21-23
10. Subiekt Nieborów (10) 9   9 16-18
11. Gutenów Łowicz (13) 9   7   7-27
12. KS Stefan Łowicz (12) 9   6 19-33
13. Baumit Łowicz (11) 9   6 19-29
14. GLKS Laktoza Łyszkowice (14) 9   4 10-27


10. kolejka XXV edycja
Julomax II ligi ŁoLiF – 2018.02.10 (sobota):
godz. 14.30: Gutenów Łowicz – Subiekt Nieborów
godz. 15.00: FC Łaguszew – Baumit Łowicz
godz. 15.30: KS Stefan Łowicz – Akacjowa-Team Dzierzgów
godz. 16.00: Jurny Gladiatorzy Żychlin – PP Chruślin
godz. 16.30: Dąbro Łowicz Bo-Dach Grudze
godz. 17.00: Bang-Bang Łowicz – GKS Olimpia Chąśno
godz. 17.30: GLKS Laktoza Łyszkowice – Alcatraz Łowicz

11. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF – 2018.02.11 (niedziela):
godz. 15.00: Akacjowa-Team Dzierzgów – Bang-Bang Łowicz
godz. 15.30: GKS Olimpia Chąśno – Dąbro Łowicz
godz. 16.00: Bo-Dach Grudze – FC Łaguszew
godz. 16.30: Subiekt Nieborów – Jurny Gladiatorzy Żychlin
godz. 17.00: Baumit Łowicz – Gutenów Łowicz
godz. 17.30: PP ChruślinGLKS Laktoza Łyszkowice
godz. 18.00: Alcatraz Łowicz – KS Stefan Łowicz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *