Oficjalnie zakończył się dzisiaj, 7 marca, remont Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego przy ulicy Ułańskiej, w części sanitarnej i komunikacyjnej.


Bursa jest częścią budynku należącego do Zarządu Nieruchomości Województwa Łódzkiego, w którym znajdują się również Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego (tworzące wraz z nią Zespół Szkół i Placówek Oświatowych WŁ) oraz II LO, na mocy umowy pomiędzy samorządami powiatowym i wojewódzkim.

Przedsięwzięcie polegało na remoncie schodów i wykonaniu podjazdów dla niepełnosprawnych, a także łazienek i toalet. Łącznie inwestycja kosztowała 172.785 zł.

Na uroczyste otwarcie przybyli m.in. poseł Paweł Bejda oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i powiatowych. Dyrektor ZSiPOWŁ Tadeusz Żaczek zaprezentował też gościom pomieszczenie, w którym jeszcze w tym roku powstanie siłownia dla mieszkańców – to zadanie w ramach budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.

Szerzej o obu tych inwestycjach – za tydzień w Nowym Łowiczaninie.

9 komentarzy

 1. Smutne to że panowie biorą się do roboty dopiero w roku wyborów. Farsa.

 2. Babcia klozetowa

  Kible w ratuszu też do remontu. Drżyj Kaliński

 3. Pojawianie się w towarzystwie takiego działacza to przysłowiowy pocałunek śmierci dla kandydata 🙂

 4. Łowicki

  Etatowi hejterzy widzę na posterunku 🙂 Piękna będzie ta kampania.

 5. Nie wiem kim jest Pan Sobczk ale kampania na miare XXI wieku – taki showsracz 🙂 oj ZSL- czas ze sceny zejść- nie koniecznie tylko do kibla

 6. A czy Pan Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z Pokskiego Stronnictwa Ludowego jako pierwszy skorzystał z toaleety? Cóż za inauguracja!

 7. Kaliński buduje wiadukt za 10 mln … A ten toalety remontuje. Mocny kontrkandydat nie ma co. . . Choc może obecny burmistrz powinien brać z niego przykład i mierzyć siły na zamiary. Kampania pod znakiem nowych kibli w bursie. A powiatowa szkoła aż prosi się o generalny remont.

 8. Ten pulchniutki PESEL owiec wyremontował łazienki świetny kandydat na burmistrza brawo

 9. Władek

  Zaczęła się promocja Sobczaka?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.