Oficjalnie zakończył się dzisiaj, 7 marca, remont Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego przy ulicy Ułańskiej, w części sanitarnej i komunikacyjnej.


Bursa jest częścią budynku należącego do Zarządu Nieruchomości Województwa Łódzkiego, w którym znajdują się również Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego (tworzące wraz z nią Zespół Szkół i Placówek Oświatowych WŁ) oraz II LO, na mocy umowy pomiędzy samorządami powiatowym i wojewódzkim.

Przedsięwzięcie polegało na remoncie schodów i wykonaniu podjazdów dla niepełnosprawnych, a także łazienek i toalet. Łącznie inwestycja kosztowała 172.785 zł.

Na uroczyste otwarcie przybyli m.in. poseł Paweł Bejda oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i powiatowych. Dyrektor ZSiPOWŁ Tadeusz Żaczek zaprezentował też gościom pomieszczenie, w którym jeszcze w tym roku powstanie siłownia dla mieszkańców – to zadanie w ramach budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.

Szerzej o obu tych inwestycjach – za tydzień w Nowym Łowiczaninie.

9 komentarzy

 1. Smutne to że panowie biorą się do roboty dopiero w roku wyborów. Farsa.

 2. Babcia klozetowa

  Kible w ratuszu też do remontu. Drżyj Kaliński

 3. Pojawianie się w towarzystwie takiego działacza to przysłowiowy pocałunek śmierci dla kandydata 🙂

 4. Łowicki

  Etatowi hejterzy widzę na posterunku 🙂 Piękna będzie ta kampania.

 5. Nie wiem kim jest Pan Sobczk ale kampania na miare XXI wieku – taki showsracz 🙂 oj ZSL- czas ze sceny zejść- nie koniecznie tylko do kibla

 6. A czy Pan Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z Pokskiego Stronnictwa Ludowego jako pierwszy skorzystał z toaleety? Cóż za inauguracja!

 7. Kaliński buduje wiadukt za 10 mln … A ten toalety remontuje. Mocny kontrkandydat nie ma co. . . Choc może obecny burmistrz powinien brać z niego przykład i mierzyć siły na zamiary. Kampania pod znakiem nowych kibli w bursie. A powiatowa szkoła aż prosi się o generalny remont.

 8. Ten pulchniutki PESEL owiec wyremontował łazienki świetny kandydat na burmistrza brawo

 9. Władek

  Zaczęła się promocja Sobczaka?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *