Kilkugodzinny event przygotowują w restauracji „Szkiełka” na Błoniach w Łowiczu przyjaciele i znajomi 35-letniej Małgorzaty Miki z Łowicza, która od już kilku lat walczy z rakiem piersi.

Gosia Mika z córką Martą
Gosia Mika z córką Martą

– Cel jest jeden: chcemy uzbierać jak najwięcej pieniędzy na leczenie Gosi – mówi zaangażowana w przygotowania Kamila Znyk.

Event wypełniony pokazami, z koncertem, licytacjami różnych gadżetów, a nawet z transmisją na żywo do obejrzenia w Internecie, odbędzie się 4 marca od 14.00.

Program poszerza się praktycznie z dnia na dzień, dochodzą nowe atrakcje i gadżety do wylicytowania. Na tę chwilę wiadomo, że poprowadzi go Pogotowie Artystyczne Joanny Gałki-Walczykiewicz, będzie też pokaz walk i sprzętu zgromadzonego przez działające w Łowiczu Bractwo Rycerskie Serpens Bellatorum, Kacper Pałatyński zaprezentuje swoje umiejętności machania na yo-yo, odpowie też chętnie na pytania, wizażystki Healthy Look będą udzielały rad jak wykonać makijaż by ukryć zmiany chorobowe, występ zapowiada też Fitness Academy, zagra zespół Hocus Pocus. Zapewne będzie też wiele innych atrakcji.

Więcej szczegółów wkrótce.

Gosia ma 35 lat, szczęśliwą rodzinę: kochającego męża i 7-letnią obecnie córeczkę, Martę. Na raka piersi zachorowała w 2013 roku. Dotychczasowe standardowe leczenie, jakie przeszła w Polsce, nie przyniosło spodziewanych rezultatów.

Do tej pory udało się im zebrać pieniądze na kosztowne (2500 €) badanie komórek nowotworowych, które pozwoliło ustalić, na jakie substancje są one wrażliwe. Aby jednak możliwe było dalsze leczenie, potrzebne jest ok. 30.000 € miesięcznie. Lekarze przewidują, że leczenie będzie trwało min. 3 miesiące.

Darowizny na rzecz Małgorzaty Mika można dokonać wpłacając pieniądze na konta Raiffeisen Bank udostępnione przez stowarzyszenie Liver: http://www.liver.pl/mika-malgorzata/

Więcej na ten temat w najbliższym Nowym Łowiczaninie.

8 komentarzy

  1. Na stronie liver na dole jest podany PayPal. Czy jak wplace w taki sposób to pieniążki dotrą do Pani Małgorzaty ?

  2. Dajcie to na Siepomaga, bedzie w kilka dni…

  3. Czy można przekazać 1% podatku?

  4. Czy tylko przez tę ogólnopolską fundację wchodzi w grę pomoc?

  5. Najwygodniejszą formą pomocy jest wysyłanie smsów. Może dałoby się taką formę zorganizować? Pozdrawiam Panią , będzie dobrze:-)

  6. Ktoś anonimowy

    Gośka, Robert, będzie dobrze. Modlę się za Wasze zdrowie! Jak tylko dostanę trochę grosza, wpłacam na konto. Apel do wszystkich innych ludzi dobrej woli: wpłacajcie nawet nieduże pieniądze. Liczy się każda złotówka.

  7. Trzymaj się Gosiu! Wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *