Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 13 kwietnia, około godz. 16.20 na skrzyżowaniu DK 70 ze zjazdem na Nieborów. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką DAF.

W kolizji brały udział 3 pojazdy: osobowy Renault Talizman, którym kierował 38-letni mieszkaniec Warszawy, Seta Alhambra prowadzony przez 40-letniego mieszkańca Szczecina i ciężarowy DAF, którym podróżował 57-letni mieszkaniec Skierniewic.

Wyjeżdżający na krajówkę Renault nie ustąpił pierwszeństwa Seatowi nadjeżdżającemu od strony Skierniewic. Jego kierowca zjechał na sąsiedni pas i wówczas zderzył się z nadjeżdżającą od Łowicza ciężarówką – która w następstwie manewru wpadła do rowu.
Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Za nie ustąpienie pierwszeństwa i doprowadzenie do kolizji ukarany został kierowca Renault.

Również wczoraj rano, około godz. 9.35 doszło do kolizji aut osobowych w Łowiczu na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Chełmońskiego. Ul. Chełmońskiego podróżowała Skodą Fabią 26-letnia mieszkanka naszego powiatu, która po dojechaniu do znaku „STOP” prawidłowo zatrzymała się, jednak wówczas w tył jej samochodu uderzył jadący za nią Skodą Octavią 36-latek z województwa podlaskiego. Za niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami policjanci ukarali przyjezdnego kierowcę mandatem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.