W ostatni weekend łowiccy policjanci w ciągu niespełna 5 godzin zatrzymali czterech młodych mężczyzn, przy których znaleziono narkotyki – informuje policja.

Fot. KPP Łowicz
Fot. KPP Łowicz

Do pierwszego zatrzymania dwóch mężczyzn doszło w niedzielę 15 lipca o godz. 20.40 na ul. Mostowej w Łowiczu. Policjanci patrolujący rejon parku Błonie zauważyli dwóch mężczyzn, którzy weszli pod most. Powody tego nienaturalnego zachowania policjanci postanowili sprawdzić.

W trakcie legitymowania odnaleźli pakunek z zawartością ponad 9 gramów marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Jeden z nich – 25 letni mieszkaniec Łowicza usłyszał w następnego dnia zarzut posiadania narkotyków, natomiast drugi został zwolniony.

W poniedziałek, 16 lipca o godz. 0.45 kolejnego mężczyznę zatrzymał inny patrol, który również patrolował teren parku Błonie. U niego również policjanci odnaleźli narkotyki.

17 letni mieszkaniec Łowicza posiadał przy sobie woreczek z zapięciem strunowym, w którym znajdowały się białe kryształki. Badanie wykazało, że jest to ponad 1 gram amfetaminy.

Po około 30 minutach w ręce łowickich policjantów wpadł kolejny mężczyzna posiadający narkotyki. Tym razem na Nowym Rynku w Łowiczu, w trakcie kontroli pojazdu marki BMW, przy kierującym – 20 letnim mieszkańcu Łowicza, policjanci odnaleźli marihuanę o łącznej wadze 3,8 grama zawiniętą w folię aluminiową.

Wszyscy trzej usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.

Fot. KPP Łowicz
Fot. KPP Łowicz

6 komentarzy

  1. hm, najwyraźniej łowickiej KPP sukces potrzebny na gwałt!

  2. Dealerów łapcie, a nie ludzi z problemami

  3. zajrzyjcie jeszcze w piątek do Bochenia na dyskotekę, ale weźcie od razu autobus na aresztantów.

  4. J…c cpunow,jak widze beemki to uciekam jak najdalej bo bmw to piratuja po miescie cpuny-czubki,jest ich kilka.Policja powinna czesciej sprawdzac tej marki auta i sprawdzac narkotestami kierowcow…zapewniam iz poprawia sobie statystyki w wykrywaniu dilerow!!!

  5. Znowu na Błoniach? Czy to tam, gdzie ma być ta strefa picia piwa? Haha! Może by tak iść za ciosem i zalegalizować miękkie narkotyki?

  6. Bardzo dobrze! Już się nie da patrzeć na te przecpane mordy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.