W nawiązaniu do naszej wkładki o funduszach europejskich, która była dołączona do NŁ przed majówką, zapraszamy do udziału w „unijnym” konkursie fotograficznym.

Wystarczy wysłać jedno zdjęcie, na którym pokażesz, co się zmieniło w Twoim otoczeniu, co dobrze służy lokalnej społeczności i podniosło standard Twojego życia dzięki funduszom europejskim.

Może to być ścieżka rowerowa, obwodnica, zrewitalizowany rynek, plac zabaw, innowacyjne urządzenie, ciekawy warsztat itp. Pokaż przykład ze swojej miejscowości, osiedla, szkoły, szpitala, firmy. Możesz też sfotografować siebie na tle tych miejsc (selfie).

Zdjęcia przykładowe

Na Twoje zdjęcie z krótkim opisem informującym, jakiego projektu dotyczy, czekamy do 31 maja 2018 r. Wyślij je na adres: konkurs@gazetylokalne.pl Maksymalna wielkość pliku 2 MB w formacie JPG lub PNG.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www. gazetylokalne.pl. Tam też znajdziesz regulamin konkursu. Zdjęcia oceni jury wskazane przez Organizatora. Autorzy 52 najlepszych – po jednej z każdej gazety uczestniczącej w projekcie otrzymają smartfony o wartości 850 zł każdy. Na pewno jeden smartfon jest więc przeznaczony dla czytelnika Nowego Łowiczanina.

Zostanie wręczony zwycięzcy w redakcji NŁ do 15 lipca 2018 r.

Zapraszamy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.