W najbliższą niedzielę, 10 czerwca 2018 roku, odbędzie się 2. edycja Międzygalaktycznego Turnieju w kosza skierowanego do młodych graczy do 18. roku życia. Organizatorem rozgrywek jest radny miejski Krystian Cipiński.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Pierwsza edycja turnieju odbyła się dwa lata temu, w maju 2016 roku. Po rocznej przerwie imprezę udało się wznowić, ku radości wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu. Turniej rusza o godz. 12.00 zapisami, a o 12.20 zabrzmi gwizdek rozpoczynający mecze, które odbywać się będą na boisku sportowym na osiedlu Bratkowice w Łowiczu.

 

Fot.: Międzygalaktyczny Turniej w kosza – edycja II.

15 komentarzy

 1. Psy szczekaja, karawana jedzie daleeeej 🙂

 2. Jaca Praca

  Nie znajdzie sobie bo jemu wujek zaatwił w Łoku tak na mieście mówią

 3. Do lubiecipki:uje sie nie kreskuje,nie acan tylko asan,marny nasladowco prof.Miodka!

  • Lubiecipki

   Pisze się półkę, żałosne… A jesli już to pisze się Hasan hihihi many naśladowco samego siebie… Sprawdź pisownię w słowniku… Widać mało książek się czytało acan… No I na konie pisz z głową, a nie z główką….

 4. Do tomasza:rucham w gorna pułke,takich jak ty..
  .

 5. Lubiecipki

  Do Antycipa, żałośnie czytać tekst z błędami….zazdrość dręczy?samobój a nie samobuj panie mądry, a oglądać i kibicować nie musisz acan…

 6. Do typa ponizej: nazywasz siebie Antycipa, tzn że nie ruchasz? Współczuję.

 7. Panie Cipinski,pana idol “Rybka” honorowy obywatel “Pasiakowa” przyczynil sie wczoraj do utraty 2 gola dla Chile!Diabel mi szepce iz na MS strzeli samobuja!Chyba ze trener Nawalka umiejetnie wybierze sklad,bez obecnosci na boisku przecietnych kopaczy!!!

 8. Słabe te komentarze. Przykre.

 9. Wiadomo kto pisze komentarze. Łowickie robi poRutę

 10. Pan radny Cipinski nadaje sie do macania kur czy maja jojka!

 11. Ciekaw jestem, kiedy znudzi się pisanie tych durnych komentarzy adwersarzowi radnego Cipińskiego. To już jest przesada i wręcz dokuczanie. Oceniam go jako najbardziej zaangażowanego ze wszystkich samorządowców i nie widzę w tym przypadku żadnej wymuszonej wyborami aktywności.

 12. Naprawde?teraz sie cipinski uaktywnil przed wyborami? Znajdz soboe gosciu normalna robote moze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.