Społeczność Szkoły Podstawowej w Zielkowicach bawiła się dzisiaj (8 czerwca) na festynie z okazji Dnia Dziecka. Program zabawy był bardzo intensywny i zróżnicowany.

Atrakcje wystartowały już od wczesnych godzin porannych. Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione książki i przez pół godziny czytały je sobie w sali gimnastycznej. Potem rozpoczęła się dyskoteka, gry i zabawy. Dzieci odwiedzili też funkcjonariusze policji w Łowiczu, którzy prezentowali swój sprzęt oraz przygotowali konkurencje sprawnościowe.

Największą atrakcją okazały się jednak rozgrywki, które polegały na przerzucaniu przez siatkę balonów z wodą – przy czym wyrzutniami były ręczniki, każdy trzymany przez dwie osoby. Dużo śmiechu było, gdy balon upadał na ziemię i chlapał wszystkich wodą.

Także dzisiaj rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Szkoła moich marzeń”, organizowany przez szkołę w Zielkowicach. Łącznie napłynęło do niego 91 prac, które były oceniane w kategorii makieta lub plakat w kilku kategoriach wiekowych. O wynikach napiszemy w papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina.

1 komentarz

  1. Jak się robi zdjęcia to wszystkie osoby powinny być a nie jak cześć osób odjechał a Pani z Gazety to powinna być od początku a nie wpadła w ostatniej chwili…..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.