Ochotnicza Straż Pożarna Bednary Kolonia zaprasza w sobotę, 28 lipca na Dzień sportu i rekreacji w OSP Bednary Kolonia. W trakcie pikniku zaplanowana jest m.in. turniej piłki nożnej, loteria, szereg gier, konkursów i zabaw z nagrodami.

Nagrody dla uczestników pikniku
Nagrody dla uczestników pikniku

Turniej piłki nożnej, w którym udział zadeklarowało sześć drużyn m.in: OSP Bednary Kolonia, OSP Łasieczniki, Łowicki Klub Motocyklowy No.16, harcerze, klub Widzewa “Młode Wilczki” rozpocznie sięo godz. 14.00.

Od godz. 16.00 występy na scenie: Karolina Sędkowska, studio piosenki Nieborów, pokaz zumby, pokazy cyrkowe, demonstracja KPP w wykonaniu strażaków z KP PSP w Łowiczu.

Od godz. 20.00 planowana jest zabawa taneczna.

Organizatorami pikniku są: OSP Bednary Kolonia, Koło Gospodyń Wiejskich Bednary Kolonia, GOK Nieborów, Urząd Gminy Nieborów.

– To już dzisiaj. Dzień sportu i rekreacji zaczynamy o 14 turniejem piłki nożnej. Drużyny gotowe i głodne sukcesu. O godz. 16 oficjalne otwarcie pikniku. Mamy nagrody dla dzieci i dorosłych, zapraszamy. Wszystko to tylko w Bednarach Kolonii – zachęca jeden z organizatorów Tomasz Papiernik.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.