Deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji Kosma Złotowski spotkał się 10 czerwca po południu z wyborcami w sali barokowej Muzeum w Łowiczu.

Kosma Złotowski
Kosma Złotowski

Tematem niedzielnego spotkania była „Polska w Unii Europejskiej – szanse i zagrożenia”. Spotkanie było otwarte dla wszystkich. Uczestniczyło w nim 30-40 osób.

Poseł mówił nie tylko o pracy w Europarlamencie, ale też odpowiadał na pytania z sali. Było ich tylko kilka. Odpowiadając na jedno z nich mówił o imigrantach. – Oni żyją np. w Niemczech czy Francji, ale nie żyją Niemcami czy Francją. Nie integrują się. Żyją we własnych skupiskach kulturowo-religijnych – mówił.

Według posła imigranci wiedzą, że w państwach, do których przyjeżdżają jest “wysoki socjal” i można przyzwoicie żyć nie pracując. – Dlatego przyjeżdżają – mówił. – Choć oczywiście są wyjątki.

Posła zaprosiły łowickie struktury PiS. Zabiegał o to m.in. radny Jakub Wolski, który (na co wiele wskazuje) będzie kandydatem na burmistrza Łowicza w najbliższych wyborach. W spotkaniu uczestniczył również m.in. Grzegorz Schreiber – minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

7 komentarzy

  1. Nowakowi do pięt gościu nie sięgasz ,a dzięki twoim kaczkom musimy się opowiadać co mamy w kieszeniach

  2. Proponuję zaprosić Slawomira Nowaka dowiemy się o nowych typach zegarków i Stanisława Gawłowskiego z PO . On z kolei opowie nam o swoich przesympatycznych paniach którym wynajmował mieszkanie.

  3. Wolski jakie masz wykształcenie???? …

  4. Panie Wolski nastepnym razem zaprosi pan trio w osobach:posel Piotrowicz posel Pieta(ten lowelas)poslanka madame profesor Pawlowicz.Z checia bym ich posluchal,zapewne frekwencja bedzie b.duza!

  5. Super spotkanie. Znajomość rzeczy i kompetencje zaproszonego gościa imponujące.

  6. Po czym wnosisz?

  7. jak na partię rządzącą jakoś ludzi nie ma za dużo

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.