Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

IX Gala nadania Marki Regionalnej ŁOWICKIE

16 lutego o 14:00

IX Gala nadania Marki Regionalnej ŁOWICKIE

Informacja organizatorów:

Już po raz dziewiąty Zarząd Powiatu Łowickiego uhonorował kolejne firmy i osoby Marką Regionalną „Łowickie”. Grono tych, którzy mogą posługiwać się Marką Regionalną, czyli tak charakterystycznym znakiem kodu kreskowego w barwach łowickiego pasiaka, powiększy się o 5 laureatów.

W roku 2018 Markę „Łowickie” otrzymali: Zespól Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, Hotel ECO w Łowiczu, Ela Piorun, HANTVERKARPOOLEN Zakład Prefabrykacji Konstrukcji Drewnianych Agnieszka Pońska oraz Firma Budowlana TERBUD Wiesław Łon. Zarząd Powiatu Łowickiego Super Marką Regionalną „Łowickie” nagrodził Firmę Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek Sp.j.

Marka Regionalna „Łowickie” została stworzona w celu promowania i sygnowania przedsięwzięć, produktów i usług o szczególnym znaczeniu dla regionu, związanych z dorobkiem kulturowym i gospodarczym Ziemi Łowickiej. Prawo do ubiegania się o Markę posiadają przedsiębiorcy, instytucje, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne, działające na terenie powiatu łowickiego lub poza jego granicami, których działalność, produkty lub usługi związane są z Ziemią Łowicką. Uczestnicy programu Marki Regionalnej posiadają prawo do umieszczania znaku regionalnego „Łowickie” na swych produktach, czy też materiałach reklamowych.

Uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną statuetki Marki odbędzie się 16 lutego 2018 roku w Muzeum w Łowiczu. Gala będzie miała znamienitą oprawę artystyczną, uświetni ją swym koncertem solista prestiżowych europejskich i światowych scen operowych Marek Torzewski.

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
14:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Muzeum w Łowiczu
Stary Rynek 5/7
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
46 837 39 28 wew. 36.
Strona internetowa:
www.muzeumlowicz.pl