Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Koncert The Artificer / Croswave / Sickroom

20 października 2017 o 20:00

10zł
Koncert

W piątek 20 października o godzinie 20.00 rozpocznie się w Klubie Pracownia koncert z udziałem zespołów THE ARTIFICER (Gdańsk), CROSSWAVE (Łódź) i gospodarzy SICKROOM (Łowicz). Rasowy, mocny gig pod banderą gdańskiej formacji The Artificer – pierwszy raz w Łowiczu!. Wejście od godziny 19.30.

Bilety 10 zł.

THE ARTIFICER (Gdańsk) – zaledwie dwa lata na scenie nie przeszkadzają chłopakom w wydaniu EP w 2016 roku „Dyscreation” czy digitalu na początku roku bieżącego. W elementy swojej stylistyki wrzucają wszystko co dobre i tłuste w death metalu, zawierając ogrom energi i groove na scenie. Materiał do odsłuchu w internecie, blizny i sińce pod sceną. Aktualnie zespół jest na etapie podboju kosmosu, szukaniu własnego brzmienia i regularnego podnoszenia poprzeczki.

https://www.facebook.com/ theartificerproject/…
https://www.youtube.com/ watch?v=LJ2TdYIjnzk

CROSSWAVE (Łódź) – zespól założony w Lodzi pod koniec 2012 roku przez trzech gości mających zupełnie inne inspiracje muzyczne, aczkolwiek dążących do wspólnego celu – stworzenia muzyki świeżej, oryginalnej, niekiedy bardzo pokręconej. Zaowocowało to tworzeniem utworów w stylu crossover, będącego w tym wypadku mieszanka nowoczesnego alternative metalu, industrialu, harsh electro oraz muzyki symfonicznej. W 2013 roku zostało wydane krótkie demo „Devil Exorcises, Master Obeys?” a na 2017 planowana jest premiera debiutanckiego albumu „Dangerous Minds Inc.”.

https://www.facebook.com/ crosswave.band
https://www.youtube.com/ watch?v=Rd7Y261G4GY

SICKROOM (ŁOWICZ)
https://www.facebook.com/ SICKROOMband/
https://www.youtube.com/ watch?v=Noj2zEv6oiA

Szczegóły

Data:
20 października 2017
Czas:
20:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Klub Pracownia
Podrzeczna 20
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map