Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Ł Festiwal 2017

12 sierpnia 2017 o 18:00

Ł Festiwal 2017

Ł Festiwal 2017
12 sierpnia 2017

Organizator: Łowicki Ośrodek Kultury

12 sierpnia /sobota/
Ł FESTIWAL 2017

12 sierpnia dziedzińcu ŁOK oraz w dawnym klubie Pracownia odbędzie się Ł Festiwal – impreza, której główną ideą jest prezentacja i promocja twórczości związanej z tzw. nurtem alternatywnym. Tegoroczna edycja odbędzie się 12 sierpnia, a na dwóch scenach zaprezentują się najciekawsi artyści ze spektrum muzyki rockowej oraz elektronicznej.

SCENA GŁÓWNA:
18.30 otwarcie bram

We Call It a Sound/godz. 19.00
Duet braci bliźniaków w swojej działalności przechodził już wiele stylistycznych przemian. Poszukiwania nowych olśnień w muzyce zawiodły ich tym razem do samych korzeni. Z fascynacji zachodnią muzyką bracia Filip i Karol Majerowscy przeszli do kompozycji czerpiących z tradycji.

Trupa Trupa/godz. 20.30
Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. Od 2015 roku zespół nagrywa dla brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records. Efektem współpracy jest bardzo dobrze przyjęty przez polską i zagraniczną krytykę album Headache. Od 2016 roku zespół związany jest również z francuską wytwórnią Ici d’ailleurs. Jesienią/zimą zespół wyda kolejną płytę zatytułowaną Jolly New Songs

Hatti Vatti/godz. 22.00
Znany z wielu projektów producent i instrumentalista Piotr Kaliński. Współtworzył m.in. zespół Gówno oraz Nanook Of the North. Tym razem powraca ze swoim solowym materiałem pt. „SZUM”. Łączący w sobie różnorodność i minimalizm, niezwykle umiejętnie dawkujący napięcie materiał zachwycił słuchaczy oraz polskich i zagranicznych krytyków.

SCENA KLUBOWA:

Lutto Lento/godz. 23.00
Artysta dźwiękowy, producent, dj. Tworzy wykorzystując w dużej mierze wyszukiwane i nagrane dźwięki, syntezatory, obiekty, tworzone przez siebie pętle taśmowe. W jego twórczości słychać inspiracje zarówno awangardowym i surrealistycznym brzmieniem minionych epok, jak i współczesnym housem i techno.

Anja Kraft/godz. 0.30
Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie. Lubi zaskakiwać mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

Sept/godz. 2.00
Sept na co dzień związany jest z warszawskim kolektywem VIS MAIOR. Jego muzyka to eklektyczne, hipnotyczne techno idealnie wpisujące się w klimat warszawskiego undergroundu

J martinovna
Artystka oscylująca pomiędzy manualnymi środkami wyrazu (rysunek/malarstwo/grafika) a ciągłym poszukiwaniem ekspresji w najnowszych technologiach. W jej pracach podświadomy erotyzm przeplata się z gwałtownymi, agresywnymi, często przeciwstawnymi bodźcami wizualnymi.

Szczegóły

Data:
12 sierpnia 2017
Czas:
18:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie
,