Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Repertuar kina Fenix w Łowiczu

14 kwietnia 2017 - 20 kwietnia 2017

PORADY NA ZDRADY
14 – 15 kwietnia /piątek – sobota/ godz. 16.30, 20.00
16 kwietnia /niedziela/ kino nieczynne
17 – 20 kwietnia /poniedziałek – czwartek/ godz. 16.30, 20.00

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI
14 – 15 kwietnia /piątek – sobota/ godz. 18.15
16 kwietnia /niedziela/ kino nieczynne
17 – 20 kwietnia /poniedziałek – czwartek/ godz. 18.15

Opisy filmów:

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI
Komedia kryminalna prod. Dania, reżyseria: Ole Bornedal
czas: 1 godz. 30 min.
Obsada: Marcin Dorociński , Nicolas Bro, Ulrich Thomsen

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

PORADY NA ZDRADY
Komedia rom. prod. Polska, reżyseria: Ryszard Zatorski
czas: 1 godz. 37 min.
Obsada: Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati, Tomasz Karolak, Robert Koszucki, Olga Borys

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu.

Szczegóły

Start:
14 kwietnia 2017
Koniec:
20 kwietnia 2017
Tagi Wydarzenie
,

Miejsce

Kino Fenix w Łowiczu
ul. Podrzeczna 20
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
46 837 40 01