Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Świąteczne Skarby VHS w klubie Pracownia

22 grudnia 2017 o 19:00

Świąteczne Skarby VHS

Informacja organizatorów:

Choinka, prezenty, pasterka, mandarynki i wyjęte z ciasta cioci rodzynki. Święta to piękny i spokojny czas, jednak nie dla wszystkich! Pokręceni filmowcy postanowili okres świąteczny użyć jako tło do rozgrywających się horrorów. Jednym wyszło to lepiej, innym gorzej. Jak to sprawdzić? Bardzo prosto, wpadajcie do Pracowni w przedświąteczny piątek. Więc, jeśli macie już dosyć zamiatania igieł z salonu, odkurzania ekskluzywnej zastawy stołowej czy słuchania Last Christmas w radio, musicie tam być ( szczególnie, że wejście jest darmowe).

Co będziemy grali? Już wyjaśniamy.

godz. 19:00 / Czarne Święta / 1974
Mieszkanki żeńskiego akademika stają się celem psychopatycznego zabójcy, który zamieszkuje u nich na strychu.
Uważany za ojca wszystkich slasherów film Boba Clarka urzeka umiejętnie budowaną atmosferą grozy osiąganą m.in. dzięki obscenicznym, pełnym nieludzkich dźwięków telefonom od tajemniczego rozmówcy, którymi nękane są studentki i faktu, że morderca niemal przez cały film znajduje się z nimi w tym samym budynku. Całość uzupełnia świetny finał i pierwsza final girl w historii slashera.

godz. 20:45 / Elfy / 1989
Główną bohaterką filmu jest Kirsten, dziewczyna, która w czasie spaceru z przyjaciółka po lesie przebudza straszliwe zło kryjące się pod ziemią. Tym potwornym złem był genetycznie zmutowany elf, który został stworzony przez Nazistów podczas II Wojny Światowej. Kirsten obwiniając siebie za popełnienie tak straszliwego czynu, czuje się zobowiązana do tego by stanąć z nim do walki.

Szczegóły

Data:
22 grudnia 2017
Czas:
19:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Klub Pracownia
Podrzeczna 20
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map