Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Wernisaż wystawy „Sny zakazane” i „Przeklęty Rycerz” w EV34

24 lutego o 13:00 - 14:00

Wernisaż wystawy „Sny zakazane” i „Przeklęty Rycerz” w EV34

„Sny zakazane” i „Przeklęty Rycerz” w EV34

Foto Art Galeria EKSPOZYCJA 34 zaprasza do udziału w wernisażu wystawy „Sny zakazane” autorstwa Natalii Nowackiej, studentki łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, tworzącej pod pseudonimem Sacrif i Michała Kwiatkowskiego, tworzącego pod pseudonimem „Virago”. Artyści swoje prace wykonują niezwykle precyzyjnie techniką tradycyjną. Natalia używając tuszu i ołówka, Michał używając cienkopisu, inspirując się przyrodą oraz elementami z baśni legend.

Otwarciu wystawy, towarzyszyć będzie promocja najnowszej książki autorstwa Łowiczanina Mateusza Rokickiego pt. Przeklęty Rycerz, Tom III Białe Miasto, Cześć I, której fabuła idealnie wpisuje się w klimat wystawy.

Wernisaż wystawy „Sny zakazane” i promocja książki „Przeklęty Rycerz, Tom III Białe Miasto, Cześć I”, odbędzie się w sobotę, 24 lutego 2018 r. o godz. 13:00 w Galerii Łowickiej – (EV34) wejście do EMPiK-u od strony ul. Stanisławskiego. Zapraszamy!

O autorach

Jestem Natalia Nowacka. Odkąd pamiętam interesuję się przyroda fantastyką i anatomią. Rysować na poważnie zaczęłam 6 lat temu gdy zrezygnowałam ze studiowania weterynarii. Obecnie studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Szczególnym podziwem darze dawnych mistrzów ilustracji. interesuje mnie także ezoteryka i motywy pogańskie Ogromna inspirację czerpię z muzyki. Kocham ciężkie brzmienia i uwielbiam podejmować współprace z zespołami tworząc okładki płyt. Operuję różnymi technikami. Preferuję Ołówek, tusz, cienkopis oraz akwarele.

Nazywam się Michał Kwiatkowski i mieszkam w Łodzi. Od najmłodszych lat interesowałem się twórczością różnego typu, czego efektem są wykonywane przeze mnie od pewnego czasu rysunki. Kolorystycznie ograniczone są jedynie do czerni i bieli, natomiast tematyka, która mnie interesuje jest nieco szersza: od surrealizmu, symbolizmu, do motywów mitologicznych i fantastycznych. W równym stopniu inspiruje mnie twórczość dawnych, klasycznych grafików, co artystów tworzących współcześnie

Szczegóły

Data:
24 lutego
Czas:
13:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Foto Art Galeria “Ekspozycja 34”
ul. Zduńska 34
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map