Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Widowisko muzyczne “Miłość niejedno ma imię” w auli ZSP 1

16 lutego o 18:00

Widowisko muzyczne "Miłość niejedno ma imię" w auli ZSP 1

Informacje organizatorów:
Widowisko z okazji święta zakochanych to wspólne przedsięwzięcie uczniów dwóch łowickich szkół ponadgimnazjalnych ZSP nr 1 im. 10 Pułku Piechoty i ZSP nr 4 im. Władysława Grabskiego.

Zapraszamy wszystkich, którzy przy dźwiękach wielkich przebojów, w oprawie wspaniałej choreografii, pragną spędzić ten wyjątkowy wieczór. Siłą tego widowiska są nie tylko piosenki, ale także najpiękniejsze wiersze o miłości i porywające układy taneczne.

Jeśli nie wierzycie w miłość, nie czujecie jej siły, przyjdźcie do ZSP nr 1 w Łowiczu i pozwólcie, aby młodzi artyści przekonali Was, że warto kochać i być kochanym! Romantyczny klimat koncertu z najpiękniejszymi przebojami o miłości na pewno stanie się okazją, żeby powiedzieć „kocham” każdej bliskiej osobie.

Spędzicie niezapomniany wieczór w niezwykłym klimacie i wyjątkowej atmosferze. W szkolnej auli, która tego wieczoru stanie się przytulną kawiarnią, występujący przedstawią Wam, jaką prawdziwą siłę skrywa w sobie miłość. Swoim występem przekażą Wam najlepsze pozytywne uczucia.

Zapraszamy wszystkich 16 lutego 2018 r. (piątek) do ZSP nr 1. Widowisko rozpocznie się o godz. 18.00.

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
18:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łowiczu
ul. Podrzeczna 30
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
46 837-42-01
Strona internetowa:
http://zspnr1.lowicz.pl/