Brązowe medale, za zajęcie trzeciego miejsca, zawisły na piersiach zawodników ŁKD Leg Łowicz. Uroczystość podsumowania I ligi ŁSD, czyli Łódzkiego Stowarzyszenia Darta, podczas której, oprócz medali, wręczone zostały puchary dla trzech najlepszych drużyn odbyła się w niedzielę, 1 lipca 2018 roku, w Barze Rokita przy ul. Podgórnej 20 w Łodzi.

Zadowoleni po gali podsumowującej I ligi ŁSD. Fot.: Michał Kryszkiewicz.

Ekipę ŁKD Leg Łowicz na uroczystości reprezentowało trzech zawodników: Michał Kryszkiewicz, Artur Wójcik i Marcin Wroński.  Oprócz nich w skład drużyny wchodzili: Sylwester Grzanka, Artur Siekierski i Jacek Kocus.

Podczas niedzielnej gali rozegrany został szybki turniej pod nazwą “snajper”. Każdy z uczestników miał za zadanie oddać trzy rzuty. Najlepsi przechodzili do kolejnego etapu. W tej konkurencji również trzecie miejsce zajął Wroński. To był bardzo udany sezon łowickiej ekipy darterów.

– Na początek odbyła się gala podsumowująca I ligę Łódzkiego Stowarzyszenia Darta, podczas której rozdawane były wszystkie nagrody. Na koniec dostaliśmy medale dla każdego z zawodników i puchar dla drużyny. Jesteśmy bardzo zadowoleni – podsumował Kryszkiewicz.

1. Sami Swoi Łódź (1) 18 34 195-57
2. Włóczykije Łódź (2) 18 32 185-64
3. Leg Łowicz (3) 18 28 154-98
4. Vendetta Zgierz (4) 18 22 141-111
5. Orły Ozorków (5) 18 17 121-131
6. Autsajderzy Łódź (6) 18 16 117-135
7. Czarny Koń Łódź (7) 18 11 91-161
8. Aztex Łódź (9) 18   7 80-172