Mijają kolejne dni wakacji, a zainteresowanie dzieci w wieku szkoły podstawowej ofertą zabaw i gier na Orliku przy ul. Bolimowskiej 15/19b w Łowiczu jest, można powiedzieć, żadne. Boisko świeci pustką, podobnie zresztą, jak w latach ubiegłych.

Fot.: Gogo

Czyżby gry komputerowe, albo portale społecznościowe zwyciężyły? A może większość odsypia jeszcze trudny okres nauki i wczesnego wstawania do szkoły?

Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo

6 komentarzy

 1. Mieszkanka

  Dzieci przychodzą, gdy Orlik jest czynny. Należy zorganizować coś sensownego. Oferta musi być bardzo atrakcyjna, aby zachęcić dzieci. Pewna grupa tak” obrzydziła ” Orlik ludziom, że czynny jest krócej, nie ma zorganizowanej ligi, jest senny. Może trochę pod rozwagę tym, którym przeszkadzał Orlik -propozycja zakładu pogrzebowego pod oknami lepsza, cisza, spokój. Który widok lepszy?

 2. Często tamtędy przejeżdżam i widzę często dzieci. A nie ma się co dziwić ,że nie ma dzieci na zdjęciach jak orlik zamknięty.
  Co następne ? Dlaczego nikt nie przychodzi na basen miejski i zdjęcia basenu w remoncie….

 3. Brawo Łowiczanin !!! Zdjęcia Porobione jak orlik był zamknięty… żenada
  Kolejny przykład ,że nie warto czytać tych pierdół…

 4. zatorzanka

  Po prostu trzeba podziękować pewnej Pani która walczyła w imieniu stetryczałych mieszkańców że im za głośno gdy zrobili co chcieli, Pani Pieńkowska z tego co wiem już nie mieszka. Współczuje dzieciom że dorośli chcą zniszczyć wszystkie atrakcję w wakacje a sami zapominają jak czasem drą mordy ze swoich mieszkań. Pani Joannie która doprowadziła do upadku aktywności na orliku życzę aby jej dzieci również nie mogły korzystać z czegoś co sprawia im frajdę tylko dlatego że jakieś pseudo radca prawny chce zadebiutować na swoim podwórku broniąc niesłusznych racji. Zatorzanka

 5. Psikutas

  A no co. Leżą zaćpani dopalaczami na melinach, co sie dziwić…

 6. Może po prostu ofert Osiru jest tak słaba, że nie warto przychodzić?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.