Mijają kolejne dni wakacji, a zainteresowanie dzieci w wieku szkoły podstawowej ofertą zabaw i gier na Orliku przy ul. Bolimowskiej 15/19b w Łowiczu jest, można powiedzieć, żadne. Boisko świeci pustką, podobnie zresztą, jak w latach ubiegłych.

Fot.: Gogo

Czyżby gry komputerowe, albo portale społecznościowe zwyciężyły? A może większość odsypia jeszcze trudny okres nauki i wczesnego wstawania do szkoły?

Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo

6 komentarzy

 1. Mieszkanka

  Dzieci przychodzą, gdy Orlik jest czynny. Należy zorganizować coś sensownego. Oferta musi być bardzo atrakcyjna, aby zachęcić dzieci. Pewna grupa tak” obrzydziła ” Orlik ludziom, że czynny jest krócej, nie ma zorganizowanej ligi, jest senny. Może trochę pod rozwagę tym, którym przeszkadzał Orlik -propozycja zakładu pogrzebowego pod oknami lepsza, cisza, spokój. Który widok lepszy?

 2. Często tamtędy przejeżdżam i widzę często dzieci. A nie ma się co dziwić ,że nie ma dzieci na zdjęciach jak orlik zamknięty.
  Co następne ? Dlaczego nikt nie przychodzi na basen miejski i zdjęcia basenu w remoncie….

 3. Brawo Łowiczanin !!! Zdjęcia Porobione jak orlik był zamknięty… żenada
  Kolejny przykład ,że nie warto czytać tych pierdół…

 4. zatorzanka

  Po prostu trzeba podziękować pewnej Pani która walczyła w imieniu stetryczałych mieszkańców że im za głośno gdy zrobili co chcieli, Pani Pieńkowska z tego co wiem już nie mieszka. Współczuje dzieciom że dorośli chcą zniszczyć wszystkie atrakcję w wakacje a sami zapominają jak czasem drą mordy ze swoich mieszkań. Pani Joannie która doprowadziła do upadku aktywności na orliku życzę aby jej dzieci również nie mogły korzystać z czegoś co sprawia im frajdę tylko dlatego że jakieś pseudo radca prawny chce zadebiutować na swoim podwórku broniąc niesłusznych racji. Zatorzanka

 5. Psikutas

  A no co. Leżą zaćpani dopalaczami na melinach, co sie dziwić…

 6. Może po prostu ofert Osiru jest tak słaba, że nie warto przychodzić?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *