Szkoła Podstawowa nr 3 w Głownie bierze udział w ogólnopolskim konkursie Podwórko Talentów Nivea, w którym można wygrać jeden z dwudziestu nowoczesnych placów zabaw.

Kandydaturę Głowna można wesprzeć oddając na nią głos na stronie internetowej konkursu https://podworko.nivea.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Uczestnicy rywalizacji (gminy, szkoły, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe) mieli za zadanie przygotować krótki film, mający przekonać widzów do oddania na nich głosu i udowadniający, że dzieci z tego terenu mają uzdolnienia, które z powodzeniem będą mogły rozwijać na Podwórku Talentów, czyli wyjątkowym placu zabaw, wyposażonym w elementy wspierające zainteresowania sportowe, artystyczne i naukowe.

W konkursowym filmie głowieńskiej “Trójki” wystąpili uczniowie uczęszczający na hobbystyczne zajęcia cyrkowe, na których opanowują m.in. jazdę na monocyklu, balansowanie na równoważni, stanie na głowie, przewroty, żonglerkę i chodzenie na szczudłach. Kilkuminutowy materiał nawiązuje do konwencji kina niemego, obraz w sepii dodatkowo postarza efekt migotania taśmy filmowej. Pomysłowa produkcja szkoły zyskała uznanie w oczach jurorów, którzy wstępnie weryfikowali wszystkie nadesłane z całej Polski zgłoszenia, by z początkowej liczby pięciuset zakwalifikować do drugiego etapu konkursu dwustu uczestników z kraju.
Ostateczne wyniki zależą od sympatii internautów. Głosować można do 31 lipca, a aby oddać głos na swojego kandydata należy się zarejestrować. Każdy zarejestrowany użytkownik może oddać jeden głoś dziennie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *