Daniel Wąsowski z Głowna startuje w organizowanym po raz pierwszy konkursie Mister Ziemi Łódzkiej. Galę finałową zaplanowano na 1 czerwca. Do tego dnia każdy może wesprzeć wybranego kandydata w sms-owym plebiscycie na Mistera Publiczności. 

Daniel Wąsowski. Fot. Michał Kmieć

Konkurs Mister Ziemi Łódzkiej 2017 jest częścią konkursu Mister Polski, do udziału w którym zakwalifikują się zwycięzcy eliminacji z poszczególnych regionów – na podobnej zasadzie, jak ma to miejsce w organizowanych od lat konkursach Miss Polski i Miss Polski Nastolatek.

Daniel Wąsowski ma 27 lat. W Głownie ukończył kolejno Szkołę Podstawową nr 3 i Gimnazjum Miejskie, a w Łodzi – XXXV Liceum Ogólnokształcące, a następnie administrację na Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Już w 2011 r. miał pierwszy kontakt z modelingiem. Do pierwszych zdjęć namówił go Michał Kmieć, również pochodzący z Głowna fotografik, obecnie szef Pracowni M13. Dziś Daniel Wąsowski przyznaje, że choć pracy modela nie traktuje priorytetowo, to dostarcza mu ona wiele satysfakcji. W 2015 r. wystartował w konkursie Fitlook dostając się do finałowej dziesiątki.

O swoim obecnym starcie w konkursie Mister Ziemi Łódzkiej 2017 mówi: – Lubię wyzwania i nowe doświadczenia, idea konkursu doskonale wpisała się w mój światopogląd. Udział w nim to świetna zabawa, poznałem dzięki temu grono wspaniałych osób, z którymi kolekcjonuję niezapomniane chwile.
Aktualnie Daniel wraz z innymi finalistami oraz uczestniczkami konkursów dla pań Miss Ziemi Łódzkiej 2017 i Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2017 przebywa na zgrupowaniu w Zawadach pod Częstochową. Newsy i zdjęcia ze zgrupowania zamieszczane są na profilu konkursu na Facebooku https://www.facebook.com/misterziemilodzkiej/

Szczegółowe informacje o plebiscycie na Mistera Publiczności Ziemi Łódzkiej 2017 wraz ze zdjęciami i numerami szesnastu kandydatów dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.ambasadamarek.pl/mister/
My podpowiadamy, że na Daniela Wąsowskiego można głosować wysyłając pod nr 7168 sms (za 1,23 zł z VAT) o treści: MEN.08
Głosować można do 1 czerwca do godz. 21.00

Więcej o kandydacie z Głowna napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”

2 komentarze

  1. Krzysztof

    Narcyzm w pełnej krasie.

  2. A z Bratoszewic Bartłomiej Janiak…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.