Aleksandra Zjawiona z Głowna startuje w konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017. Każdy może zagłosować na nią w plebiscycie na Miss Publiczności.

Fot. Malwina Sulima / IGO-ART www.misspolonialodzkie.pl

Organizatorem konkursu jest agencja Igo-Art, a gala finałowa odbędzie się już w najbliższy piątek 30 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury. Weźmie w nim udział 17 finalistek, które zaprezentują się w sześciu pokazach: kolekcji Fabryki Rajstop Adrian, kostiumów kąpielowych Gabbiano, kolekcji marki Lanta i w kolekcjach projektantów: Marty Kuszyńskiej, Patrycji Plesiak i Jarosława Ewerta. W jury gali zasiądą m.in. Izabella Krzan – Miss Polonia 2016 oraz Agata Drywa – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016.

Aleksandra Zjawiona jest ubiegłoroczną absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w ZSLG w Głownie, a obecnie studentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ma 180 cm wzrostu. Aby zagłosować na nią w plebiscycie na Miss Publiczności 2017 należy wysłać sms o treści IGOART.17 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms).

Głosowanie trwa do 30 czerwca do godziny 21:00.

2 komentarze

  1. nie wiem po co z taką aparycją pchać się do tego typu konkursów, mamusia nalegała czy co…

    • Może po to, żeby sobie udowodnić, że jest się ładną. Dziewczyny, które wierzą w siebie, swoją inteligencję, klasę i urodę nie uczestniczą w takich konkursach, ale czasami to przychodzi z wiekiem. Życzę tej dziewczynie, żeby uwierzyła w siebie, ale nie przez pryzmat konkursów czy opinii innych osób.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.