“Tyle słońca w całym mieście” – pod hasłem zaczerpniętym z tytułu znanego przeboju odbędzie się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar. Muzyczny konkurs ruszy już jutro, 16 marca, o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

W wokalnej rywalizacji weźmie udział ponad 80 adeptów śpiewu z całego kraju. Na scenie głowieńskiego MOK-u zobaczymy m.in. reprezentantów z z Lublina, Łodzi, Łowicza, Piekar Śląskich, Chorzowa, Warszawy, Poddębic, Ozorkowa, Zgierza, Turku czy Ostrowca Świętokrzyskiego. Licznie reprezentowane będzie także nasze miasto i okolice. Uczestnicy oceniani będą w czterech kategoriach wiekowych: do lat 11, 12-15 lat, powyżej lat 15 i 50 +.

Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar w 2018 roku

W trakcie wydarzenia usłyszymy największe przeboje niezapomnianej artystki polskiej estrady, m.in.: “Tyle słońca w całym mieście”, “Radość najpiękniejszych lat”, “Żeby szczęśliwym być” czy “Wielka dama tańczy sama”.

XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar

Dodajmy, że utalentowani młodzi artyści wezmą udział w wokalnej rywalizacji już po raz czternasty. Ogłoszenie wyników nastąpi po przesłuchaniu wszystkich uczestników, czyli według wstępnego planu ok. godziny 18.00.

Wstęp na koncert jest wolny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.