Rafał Jaśkowski, nowy kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej rozpoczął pracę w Urzędzie Miejskim w Głownie.

Rafał Jaśkowski. Fot. EWR

Do niedawna był zastępcą dyrektora Kancelarii Sejmiku Wojewódzkiego, a wcześniej przez 12 lat pracował – również w sejmiku – jako jego rzecznik prasowy.
Zanim rozpoczął karierę w samorządzie był dziennikarzem tomaszowskiej redakcji “Dziennika Łódzkiego”.

Pod koniec lutego Rafał Jaśkowski wygrał ogłoszony przez burmistrza konkurs na stanowisko kierownicze w Urzędzie Miejskim w Głownie, pokonując dwoje kontrkandydatów (z których jedna osoba w ogóle nie przybyła na rozmowę). Pracę rozpoczął wczoraj, 11 marca.

Stanowisko to pozostawało nieobsadzone od czasu, gdy jeszcze przed wyborami samorządowymi 2018 r. z pracy w promocji miasta zrezygnowała Renata Piechut-Machnicka, która – czego nowy kierownik wydaje się mieć świadomość – wysoko ustawiła poprzeczkę następcy, usprawniając komunikację urzędu z mieszkańcami i mediami oraz realizując szereg zadań strategii promocyjnej Głowna – “Rodzinnej Re-Kreacji”.

Więcej o nowym kierowniku ważnego referatu napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”

4 komentarze

  1. Grzegorz

    Kolejny spadochroniarz ma zapewnione miękkie lądowanie. W MZWiK Pan Burmistrz wykazał się jeszcze lepszą pomysłowością – zwalniając Pana Prezesa (człowieka już w w wieku emerytalnym) przed końcem kadencji solennie go uposażył. Odprawa emerytalna + odszkodowanie za wcześniejsze zwolnienie, a może jeszcze jakieś jubileuszowe. I te pozory, że może człowiekowi stała się jakaś krzywda. A wygląda na to, że żyć nie umierać. Tak należy dbać o kolegów. Brawo Panie Burmistrzu. Trzeba jeszcze pogłówkować co zrobić z byłym wickiem.

  2. Po wgranej pisu w sejmiku duże zmiany . Dobrze że platforma w Głownie wygrała to jest miejsce dla tych z Łodzi .

  3. W Łowiczu potrzebny taki specjalista.

  4. Osobiście nie jestem przekonany co do konieczności istnienia aż trzyosobowego referatu “Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej”. Niemniej zajrzałem w zakres zadań tej komórki i w pkt nr 5 jest “Opracowywanie wydawanych broszur i informatorów miejskich”. Ktoś orientuje się gdzie, ile i jakie można zobaczyć te broszury i informatory? Referat odpowiada też za zmiany na stronie internetowej, to może jakiś dostęp do nich online? Uważam, że urzędnicy jak najlepiej powinni pokazać czym się zajmują.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.