Dziś, w piątek 29 września radni gminy Nieborów jednomyślnie przyjęli uchwałę, powołującą na stanowisko skarbnika gminy Annę Kwiatkowską-Gajdę. Rozpocznie ona pracę w Urzędzie Gminy w pierwszych dniach października.

Nieborów. Na sesji 29 września powołana na stanowisko skarbnika gminy Nieborów została Anna Kwiatkowska-Gajda. Na zdjęciu z wójtem Andrzejem Werle i przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Koziołem

Wyjaśnijmy, że na sesji Rady Gminy 26 lipca radni odwołali ze stanowiska skarbnika, długoletniego pracownika urzędu Renatę Sobczak, która zdecydowała sie odejść na emeryturę. Tego samego dnia w jej miejsce powołali byłą pracownicę Regionalnej Izby Obrachunkowej w Skierniewicach Krystynę Głąb. Ta, już 8 września złożyła na ręce wójta pismo z wnioskiem o przedłożenie Radzie Gminy uchwały o odwołanie jej ze stanowiska, powołując się na względy osobiste. Radni zanim powołali na stanowisko Annę Kwiatkowską-Gajdę, przyjęli uchwałę przychylającą się do wniosku Krystyny Głąb.

Anna Kwiatkowska-Gajda jest mieszkanką Zduńskiej Dąbrowy, urodziła się w Zdunach, ukończyła I LO w Łowiczu, potem wydział finanse i rachunkowość na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Następnie zatrudniona była w jednej z największych firm zajmujących się audytami. Wśród jej obowiązków znajdowało się kontrolowanie sprawozdań finansowych zarówno firm jak i samorządów. W obecnej chwili zatrudniona jest w jednym z banków specjalizujących się w leasingach. Jak nam powiedziała zdecydowała się na zmianę pracy głównie ze względów osobistych, chce być bliżej rodziny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.