Biesiada Księżacka (nie mylić z Biesiadą Łowicką w Maurzycach) to nazwa nowej imprezy z muzyką disco polo, na której będziemy się bawić już w najbliższą niedzielę 8 lipca w łowickim parku Błonie. Towarzyszyć jej będzie „kolorowy” Holi Festival.

Atrakcje potrwają tego dnia od godz. 16.00 do 22.00, a udział w nich jest darmowy.

Holi Festiwal Polska to największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami. Zabawa, którą pokochała młodzież, polega na obrzucaniu się nimi ze znajomymi przy muzyce.
Podczas imprezy najważniejsze są proszki holi (można je kupić na festiwalu), którymi obrzucają się uczestnicy wydarzenia. Do dyspozycji będzie aż 14 kolorów.

Łowicka edycja Holi Festivalu rozpocznie się o godz. 16.00 przy górce w parku Błonie, a wziąć w niej udział może każdy, bez ograniczeń wiekowych. Zabawie kolorowymi proszkami będzie towarzyszyć muzyka grana przez Dj-ów.

A już o godz. 18.00 wystartuje organizowana w naszym mieście po raz pierwszy Biesiada Księżacka, czyli taneczne powitanie lata w rytmach disco polo. W muszli koncertowej wystąpią Deep Dance, Cosmo, Marcin Siegieńczuk, Red Queen i Marcus P.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.