Poszukiwania zaginionego 41-letniego Mirona Biernackiego zostały wznowione dzisiaj, 6 grudnia, około godz. 14.

Poszukiwania zaginionego zostały wznowione
Poszukiwania zaginionego zostały wznowione

Tym razem policja zwróciła się do Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu o pomoc w prowadzeniu poszukiwań w nurcie Bzury na odcinku od mostu ul. Zamkowej w kierunku Kompiny.

Poszukiwania rozpoczęły się około godz. 14.30 z dwóch łodzi motorowych: należącej do PSP Łowicz oraz do Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne.

Poszukiwania prowadzą strażacy i policja
Poszukiwania prowadzą strażacy i policja

Strażacy oraz koordynujący akcję policjant z KPP Łowicz płynęli z nurtem rzeki bacznie przyglądając się szczególnie okolicom brzegów i zaroślom.

Dlaczego poszukiwania są zakrojone na tak dużą skalę? Co policja podejrzewa i o czym nie informuje? Dlaczego prokuratura postanowiła, że nie będzie o przebiegu tej sprawy informować? Kim był zaginiony, gdzie pracował, jak był oceniany? Jaka była jego sytuacja rodzinna i jaki to mogło mieć wpływ na to, co się stało? – o tym wszystkim przeczytasz jutro w Nowym Łowiczaninie, w obszernym materiale naszych reporterów.

Poszukiwania prowadzą strażacy i policja
Poszukiwania prowadzą strażacy i policja

8 komentarzy

 1. Moim zdaniem ktos go zabil ale nie ma ciala nie ma sprawy zawodowcy

 2. Dzis plywaja nad rydwanem i go szukaja sprawa kryninalna?

 3. Były sąsiad

  Czy ja ujawniłem jakieś drastyczne fakty z przeszłości? Raczej nie. Podałem banalny przykład żeby was przekonać że on nie lubił obgadywania.

 4. Ta sprawa smierdzi na kilometr opdaja ze wydzedl z domu o godzinie 1a o drugiej jego telefon jest logowany na dabkowicach i dwa dni później poszukiwania teraz bzure trzepia to jak sprawa ewy tylman tez tak szukali cos gadaja o zakrwawionej poscieli

 5. Drogi Danielu, bronisz go przed obgadywaniem samemu wywlekając fakty z przeszłości, coś Ci to mówi? Nie kompromituj się już proszę, zamilcz i uszanuj emocje osób mu bliskich.

 6. Były sąsiad

  Ja go tylko chronię przed obgadywaniem i co w tym złego?

 7. Daniel, już o tym napisałeś wszędzie gdzie się dało. Wystarczy.

 8. Były sąsiad.

  On nie lubił jak się plotkowało na temat niego lub jego rodziny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *