Placówka ING Banku Śląskiego w Łowiczu, przy ulicy nowy Rynek 25a, to nowoczesna przestrzeń do swobodnego bankowania w asyście doradców. Dla klientów przygotowano również wydzielone pokoje do indywidualnych spotkań. Przy stanowiskach doradców zainstalowano dodatkowe monitory przeznaczone specjalnie dla klientów. Udostępniono także stanowiska internetowe, gdzie klienci mogą samodzielnie i szybko wykonać podstawowe operacje i łatwo zapoznać się z ofertą.

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje pełen zakres usług
i produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zapewnia wielokanałowy dostęp do kont osobistych i firmowych oraz posiada ogólnopolską sieć nowoczesnych placówek bankowych, które umożliwiają swobodne bankowanie przy wsparciu doradców.

ING Bank Śląski inspiruje klientów do podejmowania niezależnych i trafnych decyzji finansowych, dostarczając narzędzia, dzięki którym codzienna bankowość staje się przyjazna i transparentna. Wśród nich jest nowoczesny system bankowości internetowej Moje ING – proste, intuicyjne i mobilne rozwiązanie wspierające zarządzanie codziennymi finansami, zarówno osobistymi, jak i firmowymi.

– Inspirujemy Polaków do bycia o krok do przodu w życiu i w biznesie. Zachęcamy ich do działania. Dostarczamy produkty, usługi i narzędzia, które mogą im pomóc w zarządzaniu ich finansami zarówno osobistymi, jak i firmowymi. Nasi doradcy wspierają ich w korzystaniu z nowoczesnej bankowości, jaką daje system Moje ING dostępny dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców – powiedział Witold Domasat, dyrektor obszaru detalicznego.

Zapraszamy do ING Banku Śląskiego, nie tylko przy okazji 10-lecia naszej obecności w mieście – dodał Witold Domasat.

Placówka ING Banku Śląskiego w Łowiczu, przy ul. Nowy Rynek 25a jest czynna w następujących godzinach: 9-17.

Więcej na www.ingbank.pl

Komentowanie nie jest możliwe.