Do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat przyszłych emerytur ze zreformowanego systemu oraz sposobu obliczania i zmian w przepisach zaprasza łowicki inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zmiany wejdą w życie od 1 października.

Odbędzie się ono w środę, 26 lipca o godzinie 10 w sali radzieckiej łowickiego ratusza przy Starym Rynku. Jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych, a szczególnie dla osób, które wkrótce planują przejście na emeryturę.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy. Przyjmowane są pod numerem telefonu 46 830-17-01 oraz pod adresem e-mail: szkolenia_lodz@zus.pl

Organizatorzy przewidują, że szkolenie będzie trwało około 1 godz., później przewidziana jest możliwość zadawania pytań z sali.
Podczas spotkania nie będzie natomiast możliwości skorzystania z tzw. kalkulatora emerytalnego – usługi ZUS wyliczającej wysokość prognozowanej emerytury.

– Wiąże się do z koniecznością dostępu do konta płatnika, więc jest możliwe wyłącznie w inspektoratach, u nas również – dowiedzieliśmy się w łowickim inspektoracie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.