Brak szatni rodzinnej, z której mogłaby korzystać mama z małym synkiem lub tata z córeczką, krótkie godziny otwarcia, mała sauna, brak możliwości korzystania z pływalni i odkrytych basenów w jednym czasie – to bolączki znane osobom, które korzystają w miejskiej pływalni w Łowiczu.

Czy basen w Łowiczu potrzebuje gruntownej przebudowy?

Loading ... Loading ...

Jakie są szanse na to, że pływalnia stanie się bardziej przyjazna dla osób, które z niej korzystają i jakie zmiany zaplanowano dla tych, którzy będą przychodzić na ustawiane w okresie letnim baseny odkryte – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

Fot. Tomasz Matusiak

8 komentarzy

 1. Lokalny PiS stanowi zaplecze burmistrza i rządzi Łowiczem od 12 lat. Radny Wolski jest, “że tak powiem” przewodniczącym klubu PiS. Za wszystkie zaniedbania rozliczymy jego i całą ekipę w najbliższych wyborach.

 2. Kiełbasa wyborcza
  kalin powie że po wyborach weźmie się za basen jak wygra a potem zapomni

 3. Artykuł jest odgrzanym kotletem.
  Na temat basenu już od dawna jest mowa nawet radny Wolski wnioskował o modernizację już jakiś czas temu do tego lub ubiegłorocznego budżetu miasta 🙂

 4. Też mi sensacja z tym artykułem. Od lat się o tym mówi. Kampania wyborcza zbliża się wielkimi krokami. Komu tym razem będzie klaskał NŁ ?

 5. Nowy basen jest jak najbardziej potrzebny.
  Proponował bym ,,skopiować,, ten z Kutna – jet naprawdę Ok.
  Ale wiadomo kasy brak choć jak by napisać projekt unijny ???

 6. Dokładnie. Potrzebna jest budowa nowego basenu. Może zamiast kolejnego marketu aquapark by postawili z nieckami dla dzieci, saunami, zjeżdżalniami, żeby można było odpocząć i się zrelaksować. A nie tylko basen z torami do pływania.

 7. Anielka

  Potrzebna jest, jak najszybciej budowa nowego basenu. Ten niech zostanie dla uczniów ze szkół. Łowiczaninie zasługują na porządny basen. Ponieważ go nie ma, jeżdżą do Sochaczewa lub Kutna.

 8. To tak, jak robi się coś w miejscu nie do tego przeznaczonym. Tam miała być sala gimn. ekonomika. Jakiś Mądrala wymyślił basen bo chciał być lepszy i szybszy od innych pobliskich miast i wyszło jak wyszło. O łowickim basenie, tuż po otwarciu, wspominał nawet …teleexpress. Basen był piękny i nowoczesny na ówczesne czasy, ale niewymiarowy. Brakuje …15cm długości żeby organizować na nim profesjonalne zawody. Teraz będą “instalować” bibliotekę w gim nr 1, a za dwa lata trzeba będzie otwierać nową szkołę np. w blaszaku po jakimś markecie, bo wszystkie w Łowiczu się nie utrzymają.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.