Kandydat na burmistrza Łowicza z ramienia PiS, Jakub Wolski wraz z pomocnikami, wśród których byli przyszli kandydaci do rad miasta i powiatu, częstowali kawą podróżnych idących do pociągów, którymi dojeżdżają do Warszawy.

Akcję na peronie Dworca Głównego w Łowiczu rozpoczęli już o godzinie 6.20.

Na akcję przeprowadzoną przez członków łowickiego PiS pasażerowie reagowali bardzo pozytywnie: większość za kubek z gorącą kawą odwzajemniała się uśmiechem, niektórzy nie mogli uwierzyć, że za kawę nie trzeba zapłacić, inni pytali co to za okazja.

Nie brakowało też akcentów humorystycznych, jak ten, gdy jeden z podróżnych powiedział do Jakuba Wolskiego, że widział go w telewizji razem z… Andrzejem Dudą, podczas gdy – przypomnijmy – chodziło o premiera Mateusza Morawieckiego, który podczas wizyty w Łowiczu przedstawił go jako kandydata na burmistrza z ramienia PiS.

Na zakończenie Jakub Wolski zaprosił na krótką konferencję prasową, podczas której mówił o powodach przeprowadzenia dzisiejszej akcji, pośród których wymienił: podziękowanie mieszkańcom za wybór na 4-letnią kadencję na radnego miejskiego, a także zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się podróżujący koleją oraz niedopasowanie rozkładu autobusów do kursowania pociągów.

1 października ma zostać zorganizowane spotkanie z przedstawicielami kolei, na którym mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje sugestie w kwestii rozwiązań, jakie powinny być zastosowane podczas remontu Dworca Głównego w Łowiczu.

152 komentarze

 1. Czy kandydat słyszał coś o RODO? A Łowiczanin? Patrząc na te radosne zdjęcia – wątpię.

 2. Olejniczak nie jeździ pociągiem. Jest prawie kapitalistą 😉

 3. polecam posłuchać od 19 kilka minut o tym jak PiS cichutko daje zgodę na…
  https://www.youtube.com/watch?v=akQM8UAWGR4

 4. Cześć chłopaki
  Jakub częstuje Wojtka kawą, Wojtek jedzie do pracy do Alior Banku w samej Warszawie
  to byłoby zdjęcie. Zmiana zaszła: Wojtek zamienił legitymację partyjną na kartę bankową.

 5. Wolski mówi o zatrzymaniu ludzi w łowiczu a sam dyma pod warszawkę do pracy, pozdrawiam

 6. Cześć chłopaki
  Kogo popiera Wojtek?

 7. Wolski kandydacie na radnego jakie masz wykształcenie????? w
  Wiem że czytasz to mi odpowiedz.

 8. Samochwała

  “Samochwała w kącie stała
  I wciąż tak opowiadała:
  Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem..”
  (Brzechwa)

 9. dla niedoinformowanych fanów Morawieckiego i biurokratów i rozdawnictwa… https://www.youtube.com/watch?v=ltqKKmy7ocY

 10. stoje na stacji i sie pytam .. gdzie jest kawa dla mnie..i bajaderka

  • A ja czekając na pociag,rozglądałem sie czy dziś nie zobacze p.Wolskiego,niestety nie doczekalem sie…A zjadłbym świeżego(wyborczego!)pączusia w drodze do pracy!.Panie kandydacie do koryta+pan zrobi ta przyjemność podroznym pączusie hurtowo dla takiego biznesmena(!?)to nie duzy wydatek!!!

 11. Samochwała

  “Samochwała w kącie stała
  I wciąż tak opowiadała:
  Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem..”
  (Brzechwa)

 12. Panie Wolsk rozumiem że nie z.ienia już Pan pracy co miesiąc. I nie jeździ bez biletu

 13. A kawa z mlekiem była?

 14. Koryto plus. Czego się to nie robi i jak łapie się naiwnych ludzi … na kubek kawy. Ci wszyscy z PIS na peronie z koryta plus. Trzoska -Rada Nazdorcza przyznana przez PiS, Pani Woźniak stołki , najpierw ARiMR teraz kierownik KRUS, Wolski … poszukajcie w becie, jest duzo, to prawdziwa DOJNA ZMIANA. Jeszcze mają czelność sięgać po mandat radnego, wstyd

 15. Panie Jakubie, Redakcjo!
  Jest wspaniała okazja by się wykazać, że naprawdę zależy wam na osobach dojeżdżających do pracy do Warszawy. W czerwcu poruszana była kwestia likwidacji porannego pociągu Bzura. Niestety nic nie udało się zdziałać. Połączenie zniknęło. Obecnie TLK do stolicy: 04:39 a kolejne 06:48. Straszne dla osób które muszą być w stolicy około godziny 07:00. Pozostaje osobówka jadąca bez mała 1h20min.

  • I tu pojawia się WYZWANIE!: W październiku kolejna korekta rozkładu. Jest okazja by coś zdziałać i postarać się o nowe połączenie TLK. I UWAGA: od 22.10 z Sochaczewa rusza TLK: 05:06. Można? Można! Czemu tylko z Sochaczewa a nie z Łowicza? Włodarze Sochaczewa potrafią a Łowicza no cóż? Nie wspomnę nawet Łodzi…
   Czy Pan Wolski przyjmuje wyzwanie? Czy od października będzie połączenie TLK z Łowicza około g. 06:00? A może dodatkowo dofinansowanie do biletów jak ma to np. Łódź? Czy naprawdę Panu na nas – podróżnych – zależy?

 16. Pan premier przedstawiał kandydata na burmistrza ze on jest z powolania nie dla pieniedzy chce isc do ratusza bo i po co………. a tu prosze taka mała ciekawostka…jak nie byl jeszcze radnym miejskim rocznie mial dochod 12tys a po roku urzedowania jako radny miejski już skoczyło na 166tys …Mozna przez rok rozchustać swoja firme o ponad 1000% mozna!.. to jest własnie hipokryzja i obłuda pisu.
  http://www.lowicz.eu/files/docs/wolski8.pdf
  http://www.lowicz.eu/files/docs/wolski9.pdf

  • dom i 5 mieszkan – oj sie wolski wzbogacil. Ja nawet na kawalerke nie moge uzbierac a niby zarabuam srednia krajowa …

  • Dobrowolski

   A co to oświadczeń majątkowych z 2017 roku
   http://www.lowicz.eu/files/docs/wolski_jakub.pdf
   Pojawiły się nowe mieszkania i działki… (punkt 4)
   Firma się rozwija, z mieszkań nie podano przychodu, prawdziwy kolekcjoner. Albo zapomniał dopisać, albo stać go na to. Jedno i drugie dyskwalifikuje do jako gospodarza…

  • Dobrowolski

   Co więcej, sam się przyznaje do winy:
   “I chociaż cztery lata temu pomogłem obecnemu burmistrzowi w wygranej, w coraz większym stopniu byłem świadomy błędu jaki popełniłem wraz z całym moim środowiskiem. Dziś, wspólnie z Wami, mam szansę to naprawić”. Za kolejne 5 lat też tak napisze ? Żal za grzechy, a gdzie mocne postanowienie poprawy?
   Do tego wniosku doszedł, dopiero gdy góra partyjna podjęła decyzję o wystawianiu swoich partyjnych kandydatów? Nawet ordynację pod wybór radnych zmieniono z jednomandatowej. Nie widzicie tego ?

 17. Trzoska weź się za robotę nygusie,cały ten um to jedna wielka klika i patologia.Pierdolicie aby i obiecujecie a później dupę wypinacie.

 18. A ten w koszuli to jego przydupas,następny korwa pcha się tam gdzie flesze błyskają,też myśli ze mu wszystko wolno,zonaty a za dupami się ogląda, kasanowa się korwa znalazł.

 19. No coz nie lubie pisu i po tez 🙂 Wybierajac wizualnie trzeba powiedziec ze wolski jest przystojny i meski w porownaniu do obecnie aseksualnego wasatego. Nie wierze ze ktos poprawi byl Lowiczan, wiec jakbym miala wybierac wizualnie wolski mialby plus 🙂

 20. Liczą się fakty, a nie skrzywione opinie na temat faktów. Nie liczy się kubek kawy ale ukryte dno takich akcji choć oficjalnie chodziło o podziękowanie. Podziękowanie jeśli już to powinni wyrażać Ci, którzy głosowali na J.W. za dokonaną przez Niego pracę o ile wyszła pozytywnie. Taka kolejność powinna być. A jeśli tylko wdzięczność jest za “akcja kawa” to doprawdy mały to powód. Rozdawanie kawy przed kamerą jest w istocie robione dla samego siebie pod pretekstem, że DLA innych. Czy wszyscy potrzebują się pokazywać gdy zrobią coś dla innych ? Nieliczni robią swoje i to jest dla nich nagrodą.

 21. Czy to była kawa czy czarna polewka dla suwerena?

 22. Wadą demokracji niestety jest to, że każdy kto zrobi wrażenie na tych, którym nie wiele potrzeba aby być pod wrażeniem, ma szansę większością głosów wygrać. Wiadomo, że ze zdaniem osób najinteligentniejszych mało kto się liczy bo zwyczajnie nie rozumie argumentów osoby inteligentniejszej od siebie. W tym kontekście SZACUNEK dla wiedzy, wykształcenia i doświadczenia Pana Pawła Kolasa, który nie wygłupia się na peronach z kawą choć z pewnością gdyby chciał mamić ludzi to mógłby przez miesiąc codziennie poić przechodniów na dworcu.

  • Obok wykształcenia, inteligencji i wiedzy potrzeba jest zwykła poczciwość. A tej p. Kolasowi najzwyczajniej brakuje. Wiem, bo doświadczyłem tego gdy pełnił funkcję radnego i wiceburmistrza.

   • Grześ, ja podkreślam inteligencję, wiedzę i wielotorowe doświadczenie w/w. Co do poczciwości nie mam negatywnych uwag gdyż we własnych interakcjach z P.K. nigdy nie spotakło mnie coś potwierdzającego brak tej cechy, wręcz odwrotnie.

   • Doskonale zrozumiałem Twój poprzedni wpis. Nie neguję cech, które wymieniłe/łaś. Gratuluję, że nie musiałałeś/łaś doświadczyłeś nieprzyzwoitości od strony zainteresowanego. Pozwolisz, że każdy/każde z nas zostanie przy swoim zdaniu. Pozdrawiam.

   • Też Cię Grześ pozdrawiam. Kulturalna wymiana zdań to jest to ! Dzięki 🙂

 23. Wolski idź do szkoły zdobądź wykształcenie. I dopiero wtedy możesz kawę rozdawać na stacji

 24. A gdzie jest Casanova?

 25. Troska jak się nie mylę to jesteś chyba przewodniczącym rady? Współrządziłeś z tym pajacem i jesteście odpowiedzialni a teraz palisz głupa że to nie wy ? szczury uciekają ostatnie …

 26. a Pan filozof J. Wiśniewski już nie ze Śmigierą? Kolejna chorągiewka?

 27. ten gość chce być burmistrzem łowicza? załamka

 28. Rozdaje kawę i niech tak zostanie ? Nie ma wykształcenia to pisuar. Przemawiać nie umie, szuka pomysłu na siebie ?. Głosujesz na Wolskiego wybierasz nieudacznika Kosiorka.

 29. Poszedł na łatwiznę. Skopiowal Jakiego i mowi, ze to nie plagiat kolego.

 30. Panie Jakubie takiej kawki to ja dawno nie piłem. Smaczna, goraca i bardzo aromatyczna. Najlepsi barysci przed Panem klekaja i kawiarnie zamykają.

 31. Panie Wolski dlaczego dwa lata temu głosowałeś za tirami na wiadukcie rujnujesz to miasto KAWA tu nic nie pomoże jak mówią twoi kumple o tobie młody cwany i bogaty bez klasy

 32. kupiec wenecki

  Do czego może posunąć się człowiek, aby kupić innego człowieka na ten jeden dzień, dzień wyborów. Widok jak na załączonym obrazku. Żenujące, ale prawdziwe.

 33. przecież tu nie chodzi o żadne rozwiązanie problemów z komunikacją ale tylko o realne pogadanie sobie o tym, nie chodzi o dopadnięcie problemu ale o gonienie go aby był pretekstem długodystansowym do tego że oto dostrzega się problem i walczy z nim

 34. Ma mój głos, zdecydowanie lepszy kandydat od obecnie panującego KJK

 35. dzisiaj kawa, ciekawe co będzie jutro może herbata , a może soczek i tak do wyborów mamienie ludzi i żebranie o głosy. A gdzie konkretny program, myśli że fotka z Morawieckim sprawe załatwi. Teraz by wypadało zrobić lans na dworcu PKS tylko gdzie on jest czy ludzie go znajdą bo szkoda by było żeby herbatka wystygła. A czy oni wiedzą że do łowicza to ani przyjechać ani wyjechać bo PKS prawie nie istnieje, ale co ich to obchodzi bo oni mieszkają w łowiczu to im PKS nie potrzebny ważne że koryto pod nosem i sami się wyżywią.

 36. peronowa pantonima, pociąg pachniał polską plewą, publika przybyła, pociechę przyjęła, prasa przyklasnęła, a prawda parsknęła

 37. łowickie łowy łaskotkowo łatwe, łaskawą łajanką łosiów łamane, łapki łań łykały łakomie łupy, łaj ?

 38. kawy kielich kubala kunsztownie konsumentom koptował kiedy kraj ku końcowi kuśtykał, kobietom kumom kumplom krześniakom krasne korelacje krzepiąco krzewił, kędy ktokolwiek kto kocha kuksańce kolorowych kaprysów ksztuśną karawanę kolejową kwantowym korytem kolapsną

 39. Ściema młodego Wolskiego polega na tym, że on nie chciał kandydować na funkcję burmistrza. Ale łowicki PIS nie miał nikogo innego i wręcz nalegali by na sztukę wystartował bo wstyd by w powiatowym mieście był vacat. Chłopak się poświęcił by odfajkować statystyki. Więc ta kawa i pociągi to mizerny zabieg marketingowy. Wie że oszukuje ludzi. Ludzie też głupi nie są skoro pracują w stolicy.

  • Szymek, to prawda ? uważasz, że naprawdę “wie, że oszukuje ludzi” ?

  • Jaki przewodniczący PIS taki kandydat. Jeśli szybko go nie zmienią PIS w Łowiczu własną ręka się zabije. Popatrzcie na listy wyborcze kandydaci prawie wszyscy z łapanki , a dlaczego bo nie maja ludzi z legitymacja partyjną bo nikt nie chce pod takim przywództwem się marnować. Mam nadzieje że to ostanie wybory pod takim kierownictwem PIS w łowiczu.

 40. Czy media z naszego miasta przedstawią we współmiernym stopniu również innych kandydatów na burmistrza czy tylko tych którym kibicują ?

 41. Bardzo dobrze, trzeba walczyć, by burmistrzem Łowicza został przedstawiciel młodego pokolenia – Jakub Wolski.

 42. Jeżdżę TLK. Połączenie pociągów z Łowicza do Warszawy jest beznadziejne, powrót z Warszawy do Łowicza to samo. To już Kutno ma lepsze. W Łowiczu nikt pasażerami nikt się nie przejmuje. Zmieni się to? Wątpię!!! Kawa tu sprawy nie załatwi. Tu trzeba działać.

 43. Oj magdalena….

 44. Cynizm tego pana nie zna granic!Po wyborach bedzie mial was wszystkich głeboko w d…e!Liczy sie tylko koryto!Za rok czasu na tej stronie zapytam zwolennikow”niemowy,ktory dzis przemowił”-co dla was zrobił?

 45. kawcia jest ponad polityczna

 46. Korwa tego nawet się nie chce komentowac

 47. Kawa na ławę

  Mamy nadzieję, że pan poseł Bejda nie wziął do ręki kubka i nie pił PiS-owskiej kawy. Nie tak dawno powiedział przecież w telewizorze, że urna jest po to, żeby pójść do wyborów i pogonić PiS.

 48. a po wyborach też będzie kawa ?

 49. młody niewykształcony karierowicz…

 50. obok meny (mnie) jakis dziwny arabski symbol wskoczył, nie chce go

 51. Jak nie Kuba to kto

  Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje:-DMam nadzieję, że uda Ci się obudzić miasto, starszych i młodszych Łowiczan i spotkamy się na księżackich termach:-D

 52. Zjadłabym żurek albo flaczki po powrocie z Warszawy i to już po wyjściu z pociągu w zamian za mój głos. Da się załatwić ?

 53. Sylwuś – to teraz podwyżka i awans pewny!!!!

 54. Tytułowe zdjęcie bezcenne. Z lewej chłopak, którego PIS wyrzucił z Kancelarii Rady Ministrów, a teraz dwóch cwaniaczków go poklepuje, częstuje kawą i obiecuje głodne kawałki. WSTYD!!!

 55. gdy dostajesz do łóżka kawę to znaczy że to nie twoje łóżko

 56. Obrzydliwa ustawka. Co tam robił Wiśniewski? Idzie z PiSem? Jestem zawiedziona strasznie.

 57. Koleś podrywa koleżankę i mówi.
  – Mogę wpaść do Ciebie na kawę?
  – Owszem ALE JA MAM MĘŻA.
  – Spoko przyjadę na koniu i jak mąż zapuka do drzwi to skoczę z okna.
  No piją kawę i ktoś puka.
  On wyskakuje z 8 piętra.
  Wystraszona kobieta otwiera drzwi , a tam koń, który mówi:
  – jak by co to stoję pod bramą bo deszcz pada.

 58. W pociągu było słychać strzały…

 59. Po starcie samolotu piloci zaczynają rozmowę:
  – To proponuję abyśmy najpierw napili się kawy, a potem zabawimy się z tą nową stewardessą.
  Na nieszczęście zapomnieli wyłączyć mikrofonu i ich rozmowę usłyszeli wszyscy pasażerowie. Zawstydzona stewardessa biegnie do kabiny pilotów aby zawiadomić ich o gafie. Nagle jeden z pasażerów podstawia jej nogę i dziewczyna się przewraca.
  – No i gdzie panienka tak pędzi. Nie słyszałaś, że panowie najpierw będą pić kawę.

 60. Kinga z Kingiewa

  Bardzo sympatyczna akcja, ale mam nadzieję, że to tylko wstęp do rozwiązania uciążliwości dojeżdżających. Dzisiaj Wolski dostaje u mnie plusik, będę go dalej obserwowała czy będzie się działo coś w temacie.

 61. Może zamiast słuchać co można by zrobić, warto przy tej okazji zapytać, co Włodarze i sam Radny Wolski zrobił dla poprawy warunków dla dojeżdżających do pracy z Łowicza do Warszawy przez ostatnie 4 lata (podejrzewam, że zdecydowana większość z nich płaci podatki w Łowiczu)
  Na marginesie dodam, iż podczas remontu na odcinku Łódź-Skierniewice-Warszawa honorowano wspólne bilety. Ponadto na tej trasie w godzinach porannych (godz. 5-7) podróżni mają zdecydowanie większą ilość pociągów do wyboru.
  poranna kawa może być dobrym wstępem do rozmowy na ten temat.

 62. “zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się podróżujący kolej”
  Obecnie tlk do Warszawy 4:39 kolejna 6:48. Jeszcze w maju była 5:55. Gdzie był Wolski gdy likwidowali to połączenie? Może teraz coś zdziała by przywrócili to połączenie? Takie wyzwanie przed wyborami. Dla dobra podróżnych. By rozwiązać ich problemy, skoro je zauważył. Kawę pije w domu – sam robię. Połączenia niestety sam nie przywrócę…

  • Karol z Karolewa

   Tom, sto procent racji. Rada Miasta w której PiS miał sporo, a nawet więcej, do powiedzenie i swojego przewodniczącego Trzoskę, powinna być bardziej skuteczna w sprawie porannych pociągów do Warszawy i popołudniowych z Warszawy. A kawę faktycznie lepiej pić w domu lub w kawiarni w filiżance, a nie w plastiku. Dla porównania – połączenia do Warszawy ze Skierniewic. Zresztą – co tu porównywać?

 63. Karol z Karolewa

  No i proszę. Jest dowód na to, że poseł Bejda (PSL) zeznając dziś rano w TVP INFO u Klarenbacha nie kłamał (co rzadko mu się zdarza) mówiąc, że rano jechał do stolicy pociągiem, a od ludzi dowiedział się, że była susza, a lato było gorące. Współczujemy redaktorce z radia Victoria, że na hasło PiS i kandydat Wolski musiała na polecenie szefa tak wczesnym rankiem zerwać się z pościeli, przywdziać kostiumik z logo swojego pracodawcy i popędzić na dworzec.

 64. Obrażali, obrażają i obrażać będą… Zamiast zrobić coś samemu siedzą tu i obrażają – nie rozumiem takiego podejścia.

  • Facet bez nóg na wózku spotyka na ulicy dresiarza, który mówi:
   – panie, kup pan adidaski
   Gościu wkurzył sie strasznie i przykro mu sie zrobiło, ze dresiarz jaja sobie z
   niego robi. Postanowił udać się do baru na kielicha, zamówił jednego, wypił, a
   barman do niego:
   -no, to może jeszcze jednego, na drugą nóżkę?
   Zrozpaczony wraca do domu, żali sie żonie, co go spotkało, a ona na to:
   – kochanie, napij się kawy, to cie postawi na nogi.

  • Kaja nie przejmuj sie. Od myślenia to Pan Wolski będzie. My to tylko traktory do roboty.

 65. Nie cierpie PO PISu i nie darze sympatia obecnego wąsatego burmistrza, ktorego obecna kadencja byla tak jałowa jak ziemia na pustyni. Ale Mr. Wolski moze byc ciekawym energicznym, mlodym następcą… o ile oczywiscie bedzie mial wlasne zdanie … zobaczmy co jeszcze nam zaprezentuje (licze na cos wiecej niz kubek kawy)

  • Mr Wolski – szkoda, że nie Mgr Wolski
   ale co tam
   Ludzie się uczą, jadą w świat za pracą a na peronie stoi Pan i macha im na pożegnanie – przywieźcie pieniążki na diety, przywieźcie

 66. Dziekuje Panie Jakubie za poranna kawe 🙂
  Pozdrawiam

  • Panie Jakubie czy jutro też będzie kawa ? Pytam bo nie wiem czy robić sobie w domu czy wypić na peronie.

   • Eklerka jutro będzie grochówka i kielbasa grilowana. Podobno wesele sie szykuje i stoły wiejskie jescze wjadą.

 67. Hahahahaha….. Wolski rozdaje darmowa kawe! Obedrzyjmy go ze skory! Zalamujaca jest ilosc hejtu z powodu tak drobnego elementu kampanii wyborczej 🙂 olać kino wole poczytac wpisy na roznych portalach :))
  A tak swoja droga punkt dla Pana Wolskiego. Skoro taka pierdola potrafi Pan rozsierdzic oponentow… strach pomyslec co bedzie dalej :):):)

 68. po filmie niby to przerysowanym pt. “Kler” być może ci co dziś ochoczo biorą czarną kawę będą odmawiać bo czarny kolor źle się będzie im kojarzył

 69. Czas w ratuszu zablokować siedzenie na dowolnych stronkach i komentowanie

  • no wiesz ? jak możesz podejrzewać o coś takiego urzędników w ratuszu ! nie godzi się tak insynuować ! ja nie wierzę w to aby zajmowano się w ratuszu czymś innym niż zleconą pracą, to poprostu niemożliwe 🙂

 70. Tylko nie PIS blagam …..

 71. socjalistyczne zagrywki: rozdawnictwo, półprawdy, walka ze skutkami złych wcześniejszych decyzji ale nie dotykanie zasadniczych problemów. Zamiast umożliwiać tworzenie miejsc pracy tu na miejscu, to zasłaniając się ciepłą kawą mówi się o sprawach podtrzymujących trend wyjazdowy za zarobkiem. Gdyby szanowny mówca oznajmił że wlrótce znaczna część ludzi nie będzie musiała wyjezdzac bo powstaną atrakcyjne miejsca pracy na miejscu, to byłoby coś.

 72. To trzeba być cynicznym!Niemowa przemowił,akurat przed wyborami!Suweren ma dobrą pamiec co zrobił dla mieszkancow przez cztery lata!Na kawe za zlotowke to kazdego stac!

 73. Szkoda że nie rozdawał biletów miesięcznych…skoro tak lekko idzie 500+I 300+ to czemu nie bilety….

 74. a więc to tak ?

  Tak się nęci ryby, sypnąć tu, sypnąć tam aby lepsze branie było. Wędkarze też rano wstają. Ludzie wyborcy jak rybki podpływają po darmową kawę… wierzą w czar kawki… to działa na zmysły. No ? ilu dało się łowicoków złowić na małą czarną ? Czy wśród narybku znalazł się choć jeden wolny delfin który popłynął dalej omijając te sieci zarzucone na mknących do pracy ?

 75. Piesek Leszek

  Niech Pan Radny pochwali się co zrobił dla dojeżdżających przez te 4 lata. W piątek będzie przeprowadzał staruszki przez jezdnię a w sobotę przypalał fajki wyrostkom na błoniach. Kampanijny chwyt.

  • a więc to tak ?

   no właśnie 🙂 błąd logistyczny bo do kawki powinien być papierosek dla chętnych i pozwolenie w tym dniu na kopcenie na peronie. No i gdy lud będzie wracał z W-wy przydałyby się darmowe tosty i grill – wtedy szanse na głosy wzrosną

 76. Szkoda tylko że przez cztery lata będąc radnym miejskim pan Jakub nie zrobił nic dla osób dojeżdżających do Warszawy, Łodzi. Jak przychodzą wybory to każdy widzi problem. Słabe to Panie Wolski.
  A co tutaj robiła Pani Kierownik KRUSu. ?

 77. już za kubek kawy się sprzdajecie? najpierw 500+ pozniej 300+ a teraz kawa+. Ludzie coraz tańsi jesteście! Ten pan dla tego stołka jest w stanie zrobić dużo więcej….

  • “nie przestajemy się zdumiewać z powodu entuzjazmu, jaki wywołuje wybór garstki nieudolnych przez masę niekompetentnych”

 78. Słaba ta ustawka i nieprzypadkowa obecność dziennikarzy. Komentarze dla samych siebie to też kiepskie. Szkoda, że przez ostatnie 4 lata nie pofatygowali się rano wstać i poczęstować kawą teraz miesiąc przed wyborami na oczy przejrzeli, że tyle ludzi dojeżdża do pracy jakież to obłudne.

  • bo na tym polega dziś polityka, pokazać się, pouśmiechać przed kamerą czy aparatem, zrobić medialne wrażenie, coś porozdawać, naobiecywać itd. większość ludzi na to leci

 79. “Głupie idee są nieśmiertelne. Każda generacja wymyśla je na nowo.”
  “Aby skłonić nas do ich przyjęcia, głupie idee przytaczają jako dowód olbrzymią publiczność, która je wyznaje.”
  “By uczynić z ludzi niewolników, należy im wmówić, że wszystkie problemy, to problemy społeczne.”
  “Idea polityczna, która nie prowadzi do katastrofy nigdy nie jest popularna.”
  “Publiczność aprobuje jakąś ideę dopiero wówczas, gdy ludzie inteligentni zaczynają się od niej odwracać.”

 80. Zainteresowany

  Kochani nie łudźmy się – wybierając pisowskiego kandydata na burmistrza, wybieracie PiS. Partia będzie dyktowała swojemu burmistrzowi styl zarządzania miastem. Kto na tym zyska? Najpewniej klub Gazety Polskiej i łowicka kuria.
  Jedni lubią kiełbasę, inni kawę wyborczą. 🙂

  • “nie przestajemy się zdumiewać z powodu entuzjazmu, jaki wywołuje wybór garstki nieudolnych przez masę niekompetentnych”

 81. Śmieszny kandydat.

 82. Moze sie cos zmieni za jego zadow w tym lowiczu niemieszkam jusz 8 lat w tym miescie ale sie tu urodzilem i wychowalem i od kilku lat jest coraz gozej dno i wodorosty miasto emerytow i rencistow mlodzi wyjechali zagranice albo do warszawy bo pracy niema albo za 5 zl trzeba pracowac najlepiej

 83. Typowa ustawka pod media, zdjęcia i uśmiechnięte twarze. Zero programu, ale akcję można było trochę lepiej opracować. Od godziny 6.20 ? O godzinie 6.22 odjeżdża pociąg z KM z Płocka do Warszawy. Mówicie o kłopotliwym rozkładzie jazdy i trosce o dojeżdżających, ale zaspaliście by się z pasażerami tego pociągu spotkać? Po prostu nie znacie rozkładu, a wystarczyło sprawdzić na stronie PKP. Na zdjęciach widać, że jest 6.40. I oczywiście przygotowani dziennikarze, pewnie przechodzili tam przypadkiem spacerując

  • Nawet jeśli to element kampanii to bardzo sympatyczny. Nie spodziewałam się rano że ktoś na dworcu przywita mnie kawką.

 84. Kawa z rana jak śmietana.

 85. Młody, otwarty człowiek – wzbudza zaufanie 🙂 Nie wykluczam głosu na tego Pana, chociaż Pis to nie moja bajka to w samorządzie większego znaczenia to chyba nie ma. Liczy się działanie

 86. Bardzo pyszna kawka z rana, zwłaszcza jak nie masz czasu zrobić sobie jej samemu o tej porze bo się śpieszysz do pracy. Dzięki 🙂

 87. Kandydat wydaje mi sie godny zaufania. I nie pisze tego przez pryzmat smacznej porannej kawy, ale dlatego ze byl w stanie na chwile sie zatrzymac i porozmawiac ze mna. Zrobil na mnie naprawde pozytywne wrazenie.
  Nie przepadam za PISem, ale mimo wszystko na chwile obecna oddalbym glos na Pana.

  • Nie przepadasz za PISEem a wlasnie on jest członkiem PISu i jest marionetką w rękach ludzi wyżej postawionych. Będzie wykonywał polecenia z góry, nie będzie w ogóle samodzielny. Pokazało to jego rahjcowanie w tej kadencji. NIe dla poityki w samorządzie

  • zobaczymy czy ci przyniesie na peron kawe jak wygra:)

 88. Tak nisko się cenimy ? Jedna kawa za złotówkę ? I ma nasz głos?

  I ciekawi mnie, kiedy się wycofa ze swoich twierdzeń

  W ocenie Jakuba Wolskiego, przewodniczącego klubu radnych PiS w Radzie Miejskiej, po 11 latach burmistrzowania Krzysztofa Kalińskiego, Łowicz idzie w dobrym kierunku, jednak miastu potrzebna jest nowa dynamika i kwestie związane z przedsiębiorczością oraz zadaniami z zakresu szeroko rozumianej polityki społecznej.

  • No i powiedział prawdę. Ja też głosowałem na Kalińskiego odkąd pierwszy raz wystartował. Nie zmienia to jednak faktu, że uważam, że jego recepta na Łowicz gdzieś tam się wyczerpała i potrzeba kogoś nowego.

   • “Łowicz idzie w dobrym kierunku”
    Niech się kolega Wolski zdecyduje. Rozumiem, że ma kłopot, gdyż całą praktycznie kadencję radni PiS popierali działania Włodarza Miasta, a po odgórnej decyzji o wystawieniu własnego kandydata zaczęli udawać opozycję. Ostatniego wykonania budżetu za 2017 rok nie skwitowali, wcześniej była pełna symbioza. Przypomnijcie sobie inwestycję na ul. Kaliskiej. TKM ?

 89. do przyszłego burmistrza (ktokolwiek nim będzie) – jako szary obywatel nie życzę sobie aby jakikolwiek pracownik UM wykorzystywał swoje stanowisko do załatwiania własnych lub cudzych prywatnych spraw poprzez wywieranie wpływu na przedstawicieli innych publicznych jednostek

  • Jakieś rozwinięcie tego tematu?

   • Kto wykorzystywał swoje stanowisko aby w godzinach pracy zajmować się nie tym co trzeba, ten dobrze o tym wie i niech się zastanowi na przyszłość nim ponownie spróbuje. Są jeszcze na tym świecie ludzie nieprzekupni i nie dający się zastraszyć, a tylko obrzydzenie powstrzymuje ich aby wchodzić w dialog z tymi, którzy zdolni są do krętactwa i zaprzeczeń lub chowania się pod skrzydła osób formalnie bardziej znaczących.

   • Do “Obywatel” zasygnalizowanie tego tematu powinno sprawić, że rozwinięcie nie będzie potrzebne, a pewne zapędy powstrzymane.

 90. Pisiaki już od rana komentują. To nic nie da, bo Wolski jest w Łowiczu no name, nikt go nie zna. Teraz czas na targowice i kanapki rozdawac

 91. Bardzo mile zaskoczenie. Licze na wiecej takich niespodzianek. pozdrawienia dla przystojnego kandydata na burmistrza 🙂

 92. swietna inicjatywa! Brawo Panie Jakubie 🙂

 93. Ciekawe co PiS zrobił dla dojeżdżających rano do pracy w Warszawie… Kawa to za mało.

 94. No. Jeden chociaż wie co to praca od rana. Ma mój głos.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.