Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Łowiczu Janusz Michalak, jednocześnie radny powiatowy został pełnomocnikiem powiatowym stowarzyszenia Kukiz’15.

Janusz Michalak, fot. mwk
Janusz Michalak, fot. mwk

Będzie zajmował się organizowaniem struktur stowarzyszenia przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi oraz koordynacją przygotowań do tych wyborów.

– Plan minimum na najbliższe wybory jest taki, żeby przygotować listy wyborcze do sejmiku wojewódzkiego, we wszystkich okręgach do powiatu łowickiego i miasta oraz tam, gdzie się da w gminach – powiedział nam Michalak. Według niego jest zbyt wcześnie by mówić o tym, czy Kukiz’15 wystawi czy też poprze kandydata w wyborach na burmistrza Łowicza.

Pierwsze posiedzenie wojewódzkiego sztabu wyborczego Kukiz’15, w którego skład wchodzą posłowie Kukiz’15 z woj. łódzkiego, dyrektorzy ich biur poselskich oraz prezesi trzech oddziałów Stowarzyszenia na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz’15: łódzkiego, piotrkowskiego i sieradzkiego odbyło się 9 marca odbyło się w Kutnie. Wybranych zostało 22 pełnomocników powiatowych. Pełnomocnikiem wojewódzkim został poseł Tomasz Rzymkowski.

W całym kraju Kukiz’15 startuje samodzielnie do sejmików wojewódzkich, a w woj. łódzkim zamierza wystawić pod swoim szyldem także listy do rad powiatów i niektórych gmin.

18 komentarzy

 1. Lowiczanka

  No hejka

 2. Smiechu warte!!!

 3. Dobra wiadomość- ktoś rozsądny poprowadzi to ugrupowanie

 4. Moje Michalaczki, dla mnie dla mnie …………………………………………….

 5. Spółka

  A spółkę już sobie sprywatyzowali za kasę pana K czy nie?

 6. M jak miłość

  Jeden tu drugi tam trzeci siam. Byle się ustawić.

 7. starość nie radość

 8. Polityczny cwaniaczek.

 9. Janusz, po co to oszukiwanie wyborców. Chcesz być politykiem, startuj na burmistrza. Nie oszukuj ludzi, że niby nowa partia, a stara władza u żłoba.

 10. niemichalakom

  PiS PO Michalaki i kaliński – jedno zło!

 11. Który to z tych Michalaków, ten co się na starostę nie nadawał i zrezygnował?

 12. Przecież Michalak w pełni popiera Kalińskiego i na odwrót, więc Kaliński będzie miał poparcie Kukiz15, ale i tak nie widzę szans na jego reelekcję. Pozdrawiam

 13. PIS PO jedno zło

 14. A kim w ogóle jest ten człowiek i co to za plan minimum? Powiedz lepiej, po co chcesz startować, co zrobiłeś i dlaczego mamy głosować na to ugrupowanie. Chyba że to za trudne 🙁

 15. Łowiczok

  Z Pisu pogonili to się do Kukiza wpakował.

 16. Obesrwator

  Kukiz nie kukis byle przy żłobie

 17. Kolejny rozpolitykiwany urzędnik zainteresowany miejscówką na wygodnej kanapie.

 18. Hejka

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.