Podczas walnego zgromadzenia członków Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które odbyło się w piątek, 23 czerwca w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Al. Sienkiewicza w Łowiczu wybrano 15-osobową Radę Nadzroczą ŁSM na trzyletnią kadencję.

Wybory Rady Nadzorczej w Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Wybory Rady Nadzorczej w Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zebranie rozpoczęło się o godzinie 17, wyniki głosowania zostały ogłoszone kilka minut przed godziną 22. Wśród 15 członków rady jest tylko 1 nowe nazwisko. Można więc stwierdzić, że “sprzątanie w spółdzielni” zapowiadane przez grupę spółdzielców oraz akcja ulotkowa przeprowadzona na łowickich osiedlach nie powiodły się.

Podczas zebrania przegłosowany został również wniosek dotyczący ograniczenia składu liczebności Rady Nadzorczej ŁSM do 11 członków. Uchwała ta będzie obowiązywała od kolejnej kadencji – za trzy lata.

Walne zgromadzenie ŁSM
Walne zgromadzenie ŁSM

Mieszkańcy wybierali spośród 24 kandydatów. Oddane zostały 182 głosy, w tym 179 było ważnych.

Podczas tajnego głosowania wybrane zostały następujące osoby: Małgorzata Słomska (149 głosów), Wanda Bieguszewska (145), Jolanta Baranowska (144), Zofia Wielemborek (143), Regina Faltynowska (136), Izabella Siwińska (135), Kazimiera Florczak (134), Jan Kowara (134, dotychczasowy przewodniczący RN), Tadeusz Żaczek (134, nowy członek RN), Zbigniew Księżak (133), Agata Porczyńska (133), Barbara Staszewska (128), Eugeniusz Bobrowski(124)Krystyna Górska (122), Kamil Sobol (112).

Więcej w najbliższym Nowym Łowiczaninie.

7 komentarzy

 1. Mądrości to w Twojej głowie niewiele,to na
  pewno Ty na tym stołu zasiadasz i się mądrzysz

 2. A młodzi to niby będą pracować społecznie? Taki młody karierowicz na dorobku to dopiero ciągnąłby kasę. To ja już wolę napasionych leśnych dziadków.

 3. Zwolnić natychmiast emerytów i dać szansę młodszym, nie dość że otrzymują emeryturę i to nie małą to jeszcze są na etacie. Pytam , gdzie jest zarząd spółdzielni .

 4. za odbiory żle wykonanych prac docieplonych bloków i ulic z kostki brukowej powinni iść siedzieć
  kostka brukowa położona bardzo nie równo stoją kałuże ,docieplenia masakryczna położona struktóra ten co to nadzorował w spółdzielni za odbiór tych bubli musiał wziąć niezłą kasę ze nie kazał tego poprawiać a mieszkańcy płacą do czynszu za te buble ZŁO—JEEEE

 5. tak jest stara klika powinno sie wszystkich wymienic a najlepiej zlikwidowac ten komunistyczny twor typu spoldzielnia!!!!!!! kase biora za nic za wszystko trzeba placic niczym sie nie interesuja a kieszenie nabijaja !!!!!!!!

 6. Andrzej Kowalski

  Oni są przyspawani do spółdzielni. Pozdrowienia dla Remigiusza zgm.

 7. I ta sama klika trzęsie spółdzielnią.A tak przy okazji, cóż to za wybitne i niezastąpione osobistości , a są to emeryci , pracują na etatach w ŁSM. Jakie jest tego uzasadnienie ? Tylu młodych ludzi zastąpiło by ich miejsca.A może w grę wchodzą układy i układziki i długotrwałe znajomości. Jak to mówią ,ręka rękę myje.Z jednym z emerytowanych nic się nie dogadasz , bełgocze coś pod nosem i po sprawie.Emeryci z honorem opuśćcie miejsca młodszym, oni godnie Was zastąpią.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.