Łowicki Ośrodek Kultury i kino Fenix zapraszają na listopadowy przegląd DKF, który rusza już dzisiaj (3 listopada) i potrwa do końca weekendu. W programie same głośne tytuły, a wśród nich „Blade Runner 2049”.

To amerykański film science fiction z 2017 roku w reżyserii Denisa Villeneuve’a, stanowiący kontynuację „Łowcy androidów” z 1982 roku. W filmie grają między innymi Ryan Gosling, Lennie James, Mackenzie Davis i Harrison Ford. Film obejrzymy 3 i 4 listopada o godz. 19 oraz 5 listopada o godz. 19.30 w ramach DKF. W kolejnych dniach seanse zaplanowano w godz. od 6 do 9 listopada o godz. 19.

4 listopada o godz. 17 mistrzowski dramat „Po tamtej stronie”, w którym może się przejrzeć (i pośmiać z siebie) współczesna Europa. W niedzielę 5 listopada o godz. 16 polskiej produkcji dokument sportowy „Biegacze”, pokazujący morderczy wysiłek, jaki podejmują biegacze i wielką euforię po wbiegnięciu na metę. Tego samego dnia o godz. 17.30 „Borg/Mcenroe. Między odwagą a szaleństwem”, czyli pojedynek dwóch znakomitych tenisistów podczas Wimbledonu 1980.

Bilety dostępne na stronie ŁOK i w kasie kina Fenix.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.