Kabaret Skeczów Męczących

Występ odbędzie się 11 marca 2018 r. o godz. 15:30 w hali sportowej OSiR nr 1 w Łowiczu.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Ceny biletów: 50 – 70 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Hali sportowej OSiR w Łowiczu ul. Jana Pawła II 3 lub stronach internetowych www.kabaretowebilety.pl lub www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

https://biletyna.pl/event/Kabaret-Skeczow-Meczacych-15-lecie-Kabaretu-Kabaret-Skeczow-Meczacych-Osrodek-Sportu-i-Rekreacji-Lowicz-e64050.html#buy

https://kabaretowebilety.pl/lowicz-kabaret-skeczow-meczacych-15-lecie-kabaretu/wydarzenie/226

Komentowanie nie jest możliwe.