Kandydaci na burmistrza Łowicza organizują różne wydarzenia, aby zachęcić wyborców, by oddali na nich swoje głosy w wyborach samorządowych 21 października. O wielu z nich piszemy na bieżąco w naszym tygodniku i na naszym portalu Lowiczanin.info.

W gminach wokół Łowicza wybory również zapowiadają się ciekawie. Na stanowisko wójta gminy Łyszkowice chętnych będzie czterech, podobnie na burmistrza miasta i gminy Sanniki.

Nic nie wskazuje na to, aby wójt gminy Chąśno Dariusz Reczulski miał mieć kontrkandydata.

W Nieborowie, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, że kilka osób będzie walczyć o stanowisko wójta, w związku z przejściem na emeryturę Andrzeja Werle, na placu boju pozostanie tylko dwóch – obaj to radni powiatowi.

Po dwoje kandydatów będzie walczyło o stanowisko wójta w gminach Kiernozia i Kocierzew Południowy – i w obu przypadkach ujawniły się nowe nazwiska, dla niektórych osób być może nieznane.

O kim mowa? – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina. Już w sprzedaży.

3 komentarze

  1. Łowiczanka.

    Oczywiscie,tu masz rację,bo na pewno potrzebna nam jakas zmiana,ale na pewno nie wybiore nikogo z pisiorów,bo Morawiecki jako zmora sowiecka chce posadzic przy korycie swoje owieczki,zeby się obłowili tak jak wszyscy z jego partii.

  2. Ludzie ! głosujcie na ucziwych kandydatów, zróbcie to dla samych siebie ! nie głosujcie na partię taką czy inną ale na ucziwych ludzi ! Głosujcie nie na tych co wam coś załatwią ale na takich co dążą do poprawy sytuacji wszystkich. Układy mogą się zmieniać, a uczciwy człowiek/kandydat takim pozostanie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.