Dziecięco Młodzieżowa Orkiestra Strażacka z Wicia oraz szkolna grupa artystyczna „Roma” zagrały dzisiaj, 17 lutego, koncert w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu.

Koncert walentynkowy w ZSP nr 3
Koncert walentynkowy w ZSP nr 3

Występ orkiestry z Wicia było kolejnym spotkaniem z cyklu „Ludzie z pasją”. Zaprezentowany repertuar był zróżnicowany – znalazły się zarówno melodie powszechnie kojarzone z repertuarem strażackich orkiestr dętych, ale też trochę współczesnych, młodzieżowych hitów. Występ dęty przeplatany był układami tanecznymi prezentowanymi przez „Romę” (ich autorką jest jedna z tancerek Maja Ambroziak), a także piosenką „Barcelona”, śpiewaną przez solistę grupy Marka Ufę.

Dzieci i młodzież z orkiestry, a także ich opiekunowie i rodzice, wzięli udział w zwiedzaniu szkoły, poczęstunku, a także obejrzeli pokaz kelnerstwa synchronicznego. Kapelmistrz Stanisław Pawłowski, kierownik orkiestry Waldemar Wojciechowski i jej przedstawicielki udzielili też wywiadów dla szkolnego radiowęzła.


O tym jak odbierany był koncert i jak gościom podobało się w szkole przy ul. Powstańców 1863 r. – szerzej za tydzień w Nowym Łowiczaninie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.