W dzisiejszym numerze Nowego Łowiczanina szczegółowo relacjonujemy zebranie na osiedlu Górki w Łowiczu z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazownictwa, jakie odbyło się w poniedziałek 8 marca.

Gościem spotkania był Jarosław Moszczyński z PSG, który mówił o tym, jakie warunki muszą zostać spełnione, by osiedle zostało przyłączone do sieci gazowej. Pierwszym etapem jest pobranie i złożenie w Urzędzie Miejskim w Wydziale Spraw Komunalnych wniosku o określenie warunków przyłączenia. Można to zrobić do końca marca. 

Na podstawie ilości złożonych wniosków, spółka wykona analizę opłacalności inwestycji. Jak mówił przedstawiciel PSG, jeśli wspomniany bilans będzie korzystny i dojdzie do podpisania umów przyłączeniowych, to spółka określi w nich termin 2-letni na realizację usługi przyłączeniowej. 

Ile to będzie kosztowało i jakie pytania związane z przyłączem gazowym zadawali mieszkańcy, przeczytasz już dzisiaj, 9 marca, w Nowym Łowiczaninie – str. 3 i 6. 

3 komentarze

  1. Gaz na gorkach tak ,ale nie kosciol .

  2. Malo ksieza tych gmachow,niech pobuduja schronisko ,zainwestuja w przedszkole ,itp

  3. Pamiętajcie, że przyłączając się do sieci gazu ziemnego, sprzedawcę gazu ziemnego można wybrać samemu. Dystrybutor zostaje oczywiście ten sam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *