Aż pięć osób trafiło do szpitala w wyniku zderzenia Nissana z Renaultem, do jakiego doszło w 20 kwietnia za punktem poboru opłat na autostradzie A2 w Strykowie.

Ostatecznie obrażenia poszkodowanych okazały nie na tyle poważne, by wymagały dłuższego leczenia, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Z policyjnych ustaleń wynika, że około godz.19.50 kierujący Nissanem 47-letni mieszkaniec Warszawy jadąc A2 w kierunku Warszawy, po przejechaniu punktu poboru opłat, najprawdopodobniej na skutek zaśnięcia utracił panowanie nad pojazdem, który zjechał w lewo, uderzył plastikowe bariery oddzielające na tym odcinku pasy ruchu i wjechał na nitkę autostrady na Poznań, gdzie uderzył w Renaulta Megane, którym podróżowała rodzina z powiatu tureckiego w woj. wielkopolskim. Za kierownicą Renulta siedział 44-letni mężczyzna, który jako jedyny nie doznał obrażeń. Z ogólnymi potłuczeniami do szpitala trafili jego pasażerowie: dwie kobiety w wieku 45 i 18 lat oraz chłopcy w wieku 9 i 2 lat.

Z podejrzeniem złamania mostka do szpitala w Zgierzu trafił kierowca Nissana, skąd po opatrzeniu został wypisany do domu. Był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *