Wczesnym popołudniem 24 października funkcjonariusze policji zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań przy ulicy 29-Listopada, może znajdować się nieżywy człowiek.

O godz. 13.07 poproszono strażaków z OSP Żychlin, aby pomogli otworzyć drzwi mieszkania. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało denata zostało zabrane do prosektorium ok. godz. 16.00.

– Lekarz stwierdził zgon bez udziału osób trzecich, dlatego prokurator i policja odstąpiły od wykonywania czynności – informuje Edyta Machnik, rzecznik KPP Kutno.

Jak się dowiadujemy Dariusz F. otrzymał mieszkanie komunalne kilka miesięcy wcześniej, po rozwodzie z żoną i eksmisji. Nie stronił od alkoholu.

Okoliczni mieszkańcy mówią o „klatce śmierci” w tej kamienicy, bowiem tylko w tym roku to trzecia osoba, która tam zmarła.

1 komentarz

  1. Więcej bezdomnych, bezrobotnych nałogowców i recydywistów w Zychlinie , A jeszcze więcej denatówi tragedii rodzinnych w tym kanaliowym kurniku.Pytam się gdzie burmistrz z urzędnikami (z funduszami i pomocą na ten cel), mops i pck-a( z ludźmi do roboty)?.Marazm i rozpacz.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.