Jeszcze w tym roku w kinie Fenix w Łowickim Ośrodku Kultury ma zostać wprowadzonych kilka udogodnień dla kinomaniaków. Jednym z nich będzie możliwość zakupu biletów on-line na seanse filmowe.

– Każdy będzie mógł w domu za pomocą naszej strony internetowej, wybrać sobie seans, miejsce na sali i zrobić wpłatę za bilet. Następnie wygeneruje się plik PDF, który należy wydrukować i okazać przy wejściu na salę – informuje dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz.

Bilety w dalszym ciągu będzie można kupować również w kasie. Takie rozwiązanie będzie korzystniejsze zwłaszcza dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Seniora, ponieważ tych zniżek nie będzie respektował system on-line.

– Niewątpliwie zakup biletu w domu, oszczędzi czas widzom. Po wdrożeniu tej nowości wprowadzimy również zakup kartą płatniczą w kasie kina – zapowiada Maciej Malangiewicz.

W czerwcu ma też zostać zainstalowana klimatyzacja w sali kina Fenix. W planach jest też utworzenie kameralnej sali w stylu Art House na 60 miejsc, w pomieszczeniu, gdzie teraz mieści się filia Biblioteki Miejskiej. Przypomnijmy, że w związku z reformą oświaty, jej zbiory mają zostać przeniesione do budynku Gimnazjum Nr 1 w Alejkach Sienkiewicza.

Więcej o tych rozwiązaniach przeczytasz w Nowym Łowiczaninie.

2 komentarze

  1. Super !

  2. Łok to najlepiej działająca instytucja w Łowiczu. Brawo Panie Malangiewicz oraz Pracownicy Łok. Takich ludzi nam trzeba, którzy robią wiele rzeczy bezinteresowanie, po prostu by żyło się lepiej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *